Φίδια σκαλιστά πάνω σε βράχο

Αν ψάχνετε για κάποιον συνεργάτη εδώ είναι το κατάλληλο μέρος για να τον βρείτε!

Παρακαλώ γράψτε αναλυτικά στοιχεία τι ακριβώς ψάχνεται π.χ. οδηγό περιοχής,ραβδοσκόπο,κάποιο μηχάνημα.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Παρακαλώ να μην είσαστε αφελής και πάντα να προσέχετε που δίνετε τα προσωπικά σας στοιχεία.
orestiada
Περίεργος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τετ 20 Φεβ 2013, 19:31

Φίδια σκαλιστά πάνω σε βράχο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από orestiada » Σάβ 23 Φεβ 2013, 14:05

Υπάρχουν φίδια σκαλιστά πάνω σε βράχο στο δεξί πάνω από το κεφάλι υπάρχει σταυρός έχουν βρεθεί και άλλα πράγματα εκεί αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει να με πάρει τηλέφωνο



orestiada
Περίεργος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τετ 20 Φεβ 2013, 19:31

Re: Φίδια σκαλιστά πάνω σε βράχο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από orestiada » Σάβ 23 Φεβ 2013, 22:31

στην περιοχή έχουν βρεθεί χάρτες και αλλά σημάδια

TOTTHS
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 430
Εγγραφή: Σάβ 14 Ιαν 2012, 23:56

Re: Φίδια σκαλιστά πάνω σε βράχο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από TOTTHS » Κυρ 24 Φεβ 2013, 18:57

Βάλε κάποια να τα δούμε το να λες βρήκα ένα φίδι δεν λέει κάτι, μόνο με φώτο θα πάρεις απαντήσεις από τα μέλη !!!!!!

orestiada
Περίεργος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τετ 20 Φεβ 2013, 19:31

Re: Φίδια σκαλιστά πάνω σε βράχο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από orestiada » Κυρ 24 Φεβ 2013, 23:36

φίλε τοττη δεν θέλω βοήθεια αν έχει κάποιος την δουλειά η καλά μηχανάκια γιατί τα δικά μου δεν πιάνουν τίποτα

orestiada
Περίεργος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τετ 20 Φεβ 2013, 19:31

Re: Φίδια σκαλιστά πάνω σε βράχο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από orestiada » Κυρ 24 Φεβ 2013, 23:41

και ξαναλέω φίδια τυλιγμένα μεταξύ τους σκαλιστά που σχηματίζουν οχτώ τα κεφάλια τους κοιτάνε ανατολή δύση στο δυτικό έχει σταυρό πάνω στο κεφάλι του υπάρχουν και αλλά σημάδια στην περιοχή έχει βρεθεί και χάρτης αν κάποιος ενδιαφέρετε για την δουλειά και μπορεί να σκεφτεί κάτι γιατί εμείς ότι ήταν δυνατόν το κάναμε μπορεί να μιλήσει μαζί μου

Απάντηση