Μηχάνημα για έρευνα από απόσταση

Αν ψάχνετε για κάποιον συνεργάτη εδώ είναι το κατάλληλο μέρος για να τον βρείτε!

Παρακαλώ γράψτε αναλυτικά στοιχεία τι ακριβώς ψάχνεται π.χ. οδηγό περιοχής,ραβδοσκόπο,κάποιο μηχάνημα.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Παρακαλώ να μην είσαστε αφελής και πάντα να προσέχετε που δίνετε τα προσωπικά σας στοιχεία.
Άβαταρ μέλους
nexhmi
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Τετ 08 Αύγ 2012, 22:33
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ηλικία: 40

Μηχάνημα για έρευνα από απόσταση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nexhmi » Πέμ 15 Νοέμ 2012, 21:10

Γεια σας μήπως κανείς έχει μηχάνημα απόστασης καλό που να χτυπάει μόνο χρυσό έχουμε χάρτη γνήσιο ξέρουμε την περιοχή ακριβώς που βρίσκετε ..το μήκος που θέλουμε να δούμε είναι 30.μ.. χ. 30.μ είναι σίγουρο το σημείο που ξέρουμε έχουμε 5 σημεία , αλλά το ένα το πήρανε μείνανε .. 4 . αλλά δεν έχουν πειραχτεί.



nikos5047
Περίεργος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Κυρ 27 Νοέμ 2011, 21:25

Re: Μηχάνημα για έρευνα από απόσταση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nikos5047 » Παρ 16 Νοέμ 2012, 23:04

ειμαι ετοιμος και οποτε θελεις ευκαιρος για να σε βοηθησω..

Άβαταρ μέλους
nexhmi
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Τετ 08 Αύγ 2012, 22:33
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ηλικία: 40

Re: Μηχάνημα για έρευνα από απόσταση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nexhmi » Κυρ 18 Νοέμ 2012, 22:28

Κάντε μια προσπάθεια να γράφεται Ελληνικά δεν είναι δυνατόν να σας διορθώνω συνέχεια θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε στην Ελλάδα είμαστε.Αφήνω το παλιό κείμενο όπως έχει για να βλέπεται την διάφορα.
γιασυ "niko που μένης,,, για να βρεθυμε να μιλήσυμε από κότα καε αν εκης κανένα τηλέφωνο .. αν θελήσ να επικίνονησης μαζιμυ nikos.baci@hotmail.com
Για σου Νίκο που μένεις,,, για να βρεθούμε να μιλήσουμε από κοντά.Και αν έχεις κανένα τηλέφωνο ..αν θέλεις να επικοινωνήσεις μαζί μου e-mail: nikos.baci@hotmail.com

nikos5047
Περίεργος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Κυρ 27 Νοέμ 2011, 21:25

Re: Μηχάνημα για έρευνα από απόσταση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nikos5047 » Τετ 21 Νοέμ 2012, 13:08

εχω e mail αλλα δεν ξερω να σου στειλω το τηλεφωνο μου αν θελεις γραψε μου εσυ:ntoris1973@gmail.com είμαι από Έβρο

Άβαταρ μέλους
nexhmi
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Τετ 08 Αύγ 2012, 22:33
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ηλικία: 40

Re: Μηχάνημα για έρευνα από απόσταση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nexhmi » Παρ 23 Νοέμ 2012, 22:41

γιά..σoυ... φιλε δέν πιραζη θα σύ στηλώ εγώ μίνιμα στω έμελ.συ..οταν λες έβρο. ενοης εβροπή_εμένα δέν με πιραζη η δoύλια να γηνετε... .
Μετάφραση:
Για σου φίλε δεν πειράζει θα σου στείλω εγώ μήνυμα στο email σου.Όταν λες Έβρο εννοείς Ευρώπη;Εμένα δεν με πειράζει η δουλειά να γίνεται.

Απάντηση