Γρεβενά

Αν ψάχνετε για κάποιον συνεργάτη εδώ είναι το κατάλληλο μέρος για να τον βρείτε!

Παρακαλώ γράψτε αναλυτικά στοιχεία τι ακριβώς ψάχνεται π.χ. οδηγό περιοχής,ραβδοσκόπο,κάποιο μηχάνημα.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Παρακαλώ να μην είσαστε αφελής και πάντα να προσέχετε που δίνετε τα προσωπικά σας στοιχεία.
ChristakisZiaka
Περίεργος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Δευ 08 Οκτ 2012, 21:51

Γρεβενά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ChristakisZiaka » Δευ 08 Οκτ 2012, 22:49

Παιδιά οποίος είναι από Γρεβενά ας επικοινωνήσει,ψάχνομαι άσχημα εκεί γύρο



Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: Γρεβενά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Πέμ 29 Νοέμ 2012, 12:27

ChristakisZiaka έγραψε:Παιδιά οποίος είναι από Γρεβενά ας επικοινωνήσει,ψάχνομαι άσχημα εκεί γύρο
Φίλε μάλλον δεν είναι κανένας από Γρεβενά και δεν πήρες απάντηση... Ούτε εγώ είμαι από εκεί αλλά πληροφοριακά πέρασα από την περιοχή σου και σταμάτησα στην πρώτη διασταύρωση της Εγνατίας όπως ερχόμουνα από Κοζάνη...Από τη θέση μόνο αυτή έψαξα και για όση περιοχή γύρω μου έφτανε η "εμβέλειά μου" δεν είχα σημαντική ένδειξη θησαυρού.

ChristakisZiaka
Περίεργος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Δευ 08 Οκτ 2012, 21:51

Re: Γρεβενά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ChristakisZiaka » Παρ 30 Νοέμ 2012, 11:31

ε δεν θα είχες ενδηξη τόσο κοντά στον δρόμο,γιατί αν υπήρξε κάτι εκεί θα το βγάζαν όταν έκαναν την εγνατία,από κοζάνη είσαι?

Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: Γρεβενά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Παρ 30 Νοέμ 2012, 13:21

Από Φθιώτιδα είμαι...αλλά είχα επιστροφή από Κοζάνη... Από το σημείο που σταμάτησα σε απόσταση 2 χιλιομέτρων γύρω μου δεν είχε καμιά σημαντική χρυσή ένδειξη και πιθανότατα τα ίδια ισχύουν μέχρι και τα 10 χτλιόμετρα με την επιφύλαξη μην μου ξέφυγε καμία αν και πολύ λίγες φορές μου ξεφεύγουν μέχρι τέτοιες αποστάσεις.

ChristakisZiaka
Περίεργος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Δευ 08 Οκτ 2012, 21:51

Re: Γρεβενά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ChristakisZiaka » Σάβ 01 Δεκ 2012, 21:16

με τη ψάχνεις?ράβδοι?η με μηχάνημα????σε ορεινές περιοχές μπορεί να βρησκοντε κάποιες ενδείξεις χρυσού...

Απάντηση