Διαβασμένα λεφτά?

Όποιος έχει κάποια εμπειρία αν θέλει ας την μοιραστεί μαζί μας
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Παρακαλώ να αναφέρεστε μόνο σε προσωπικές εμπειρίες και μην αναφαίρετε ΟΝΟΜΑΤΑ τρίτων
Panos27
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τετ 13 Ιούλ 2016, 13:24
Χρόνια εμπειρίας: 3-5 χρονια
Τοποθεσία: ΞΑΝΘΗ
Ηλικία: 35

Re: Διαβασμένα λεφτά?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Panos27 » Τετ 13 Ιούλ 2016, 13:30

Για εμενα αυτα ειναι μουφες παλικαρια!!!



AKRITAS
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Δευ 28 Δεκ 2015, 21:19
Χρόνια εμπειρίας: 1-2 χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Διαβασμένα λεφτά?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AKRITAS » Πέμ 14 Ιούλ 2016, 18:48

ΜΕΡΙΚΟΙ ΤΙ ΠΕΡΝΟΥΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧ!!!!!!!!!!

Άβαταρ μέλους
molo
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 21:06
Χρόνια εμπειρίας: 5-10 χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 41

Re: Διαβασμένα λεφτά?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από molo » Παρ 15 Ιούλ 2016, 08:45

καλημερα. γιατι σβηστηκε το μηνυμα παρακαλωπου εστειλα στο ΑΊ Τ ???????ΔΕΝ ηταουτε προσβλητικο ,ουτε τιποτα τζαμπα εγραφα 1 ωρα δηλαδη ???? το παιδι συνεχιζη στα ηδια . απο τι διαβαζω. αμα εισαι τοσο μαγκας εγω κατεβαινω και με στοιχημα . 5 χιλιαδες ευρο . 10.000 αμα στα βγαλω χρυσο ασημι . το μηνυμα που σβηστηκε ηταν ευπρεπεστατο αλα σβηστηκε και αφου σβηστηκε μιλαω αλιος γιατι συνεχιζης το ηδιο βιολι. με στοιχημα 10.000 και την αδεια του ταξι μου .κατεβαινω εσυ χανεις το ηδιο ποσο αμα σου τα βρω ???? μεχρι την απαντηση ναι ,πιστευω στα διαβασμενα ,γιατι εκανα σολωμονικη παλια , και ξερω τι γινετε . και τι δεν υπαρχη , . γκεγκέ.....?????????????????????? και μολις την αφησα ,την σωλομονικη και πηγα σε παπα ορθοδοξο μετα τα πνευματα δεν με αφηναν τα , ταγκαλακια σε ησυχεια .για 2μηνες . τελος παντον κακος σβηστηκε το μηνυμα γιατι τα ειχα γραψη ομορφα και ωραια ,ενω τωρα με αναγκαζετε ,να την λεω στον ΑΗΤ . ευχαριστω τον ανθρωπο που το εσβησε . πεσ μου ομως τι ηταν το κακο και σβηστηκε .

Άβαταρ μέλους
Admin
Πρόεδρος
Δημοσιεύσεις: 288
Εγγραφή: Πέμ 28 Ιαν 2010, 21:12
Χρόνια εμπειρίας: 3-5 χρονια
Τοποθεσία: ΧΙΟΝΑΤΑ

Re: Διαβασμένα λεφτά?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Admin » Παρ 15 Ιούλ 2016, 09:22

molo έγραψε:καλημερα. γιατι σβηστηκε το μηνυμα παρακαλωπου εστειλα στο ΑΊ Τ ???????ΔΕΝ ηταουτε προσβλητικο ,ουτε τιποτα τζαμπα εγραφα 1 ωρα δηλαδη ???? το παιδι συνεχιζη στα ηδια . απο τι διαβαζω. αμα εισαι τοσο μαγκας εγω κατεβαινω και με στοιχημα . 5 χιλιαδες ευρο . 10.000 αμα στα βγαλω χρυσο ασημι . το μηνυμα που σβηστηκε ηταν ευπρεπεστατο αλα σβηστηκε και αφου σβηστηκε μιλαω αλιος γιατι συνεχιζης το ηδιο βιολι. με στοιχημα 10.000 και την αδεια του ταξι μου .κατεβαινω εσυ χανεις το ηδιο ποσο αμα σου τα βρω ???? μεχρι την απαντηση ναι ,πιστευω στα διαβασμενα ,γιατι εκανα σολωμονικη παλια , και ξερω τι γινετε . και τι δεν υπαρχη , . γκεγκέ.....?????????????????????? και μολις την αφησα ,την σωλομονικη και πηγα σε παπα ορθοδοξο μετα τα πνευματα δεν με αφηναν τα , ταγκαλακια σε ησυχεια .για 2μηνες . τελος παντον κακος σβηστηκε το μηνυμα γιατι τα ειχα γραψη ομορφα και ωραια ,ενω τωρα με αναγκαζετε ,να την λεω στον ΑΗΤ . ευχαριστω τον ανθρωπο που το εσβησε . πεσ μου ομως τι ηταν το κακο και σβηστηκε .
Είσαι εκτός θέματος.
Τίποτα δεν σβήνετε στους χρυσοθηρες.gr μόνο μετακινούνται σε μη ορατό σημείο από τα μέλη.
Μιλάτε με κόσμιο τρόπο στον συνομιλητή σας και εάν έχετε προσωπικές διαφορές μπορείτε να τις λύσετε επί προσωπικού και όχι δημόσια.
----ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΟ-----
Το μήνυμα σου είναι και ήταν ακριβώς εκεί που το έγραψες:
http://www.χρυσοθηρεσ.gr/viewtopic.php?p=6587#p6587
>>>>>Χρυσοθήρες το επίσημο κανάλι (ΕΓΓΡΑΦΗ)<<<<<
Πως ανεβάζουμε φωτογραφίες
Πως ανεβάζουμε βίντεο από το Youtube

Σωκράτης:
«Ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα» (ένα ξέρω ότι δεν ξέρω τίποτα)

Adoxastos
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Δευ 04 Φεβ 2013, 00:28
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΚΑΒΑΛΑ
Ηλικία: 52

Re: Διαβασμένα λεφτά?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Adoxastos » Παρ 15 Ιούλ 2016, 10:52

AKRITAS έγραψε:ΜΕΡΙΚΟΙ ΤΙ ΠΕΡΝΟΥΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧ!!!!!!!!!!
Καλό είναι να σέβεσαι την γνώμη του άλλου , εκτός και αν αυτά που γράφεις να μπορείς να τα τεκμηριώσεις , μέσα απο προσωπική σου εμπειρία , καί οχι αν άκουσες κάπου , κάποτε κάτι απο κάποιους .

Απάντηση