Διαβασμένα λεφτά?

Όποιος έχει κάποια εμπειρία αν θέλει ας την μοιραστεί μαζί μας
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Παρακαλώ να αναφέρεστε μόνο σε προσωπικές εμπειρίες και μην αναφαίρετε ΟΝΟΜΑΤΑ τρίτων
Steliospaper
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τρί 17 Μάιος 2016, 15:04
Χρόνια εμπειρίας: 0-1 χρόνια
Τοποθεσία: ΞΑΝΘΗ

Διαβασμένα λεφτά?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Steliospaper » Παρ 01 Ιούλ 2016, 00:02

Καλησπέρα σε όλοι την Παρέα.. Μήπως ξέρει κανείς αν είναι αλήθεια πως τα Λεφτά μπορεί να είναι διαβασμένα Η στοιχιομενα? Ευχαριστώ



Άβαταρ μέλους
STAVROS
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 150
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2014, 18:02
Χρόνια εμπειρίας: 3-5 χρονια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 46

Re: Διαβασμένα λεφτά?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από STAVROS » Παρ 01 Ιούλ 2016, 09:45

Μεγάλο θέμα ανοίγεις φίλε. Ο καθένας πιστεύει ότι θέλει. Προσωπικά δεν τα πιστεύω αυτά. Τα έλεγαν κάποτε θεωρώ γιατί ο κόσμος τα πίστευε και ετσι προστάτευαν κάποια απόκρυψη τους ή κοροϊδεύανε κάποιον ώστε να τα πάρουν μετά μόνοι τους. Για να σου δώσω ένα παράδειγμα είναι σαν τις ταμπέλες που γράφουν στα χωράφια προσοχή δηλητήριο για να μην κλέψεις. Αν είχε δηλητήριο πως θα τα πουλούσε αυτός;
Αν δεν σκάψεις, δεν θα μάθεις!!!

van
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: Δευ 14 Μαρ 2016, 01:55
Χρόνια εμπειρίας: 5-10 χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 55

Re: Διαβασμένα λεφτά?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από van » Παρ 08 Ιούλ 2016, 00:06

1% μπορει να υπαρχουν. το 99% ομωϛ αποτελειται απο περιπτωσειϛ εσκεμενηϛ φημολογιαϛ και απο περιπτωσειϛ ανθρωπων που δεν μπορουν να τα βγαλουν

Adoxastos
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Δευ 04 Φεβ 2013, 00:28
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΚΑΒΑΛΑ
Ηλικία: 52

Re: Διαβασμένα λεφτά?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Adoxastos » Κυρ 10 Ιούλ 2016, 09:13

Απο την στιγμή που υπάρχει το καλό , υπάρχει και το κακό . Διαβασμενα λεφτά υπάρχουν , αλλά για να το πιστέψει κάποιος πρέπει να το ζήσει .

Άβαταρ μέλους
molo
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 21:06
Χρόνια εμπειρίας: 5-10 χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 41

Re: Διαβασμένα λεφτά?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από molo » Τρί 12 Ιούλ 2016, 04:53

καλημερα ,παιδια .
Ετσι ειναι οπως το λεει. ο συναδελφος adoxastos . Να μην σας τυχη ,ποτέ ευχομαι . αλα αμα σας τυχη .πειτε 1 ΗΜΑΡΤΟΝ ΚΥΡΙΕ ,ΗΜΑΡΤΟΝ.και καντε τον σταυρό σας . δεν θα σας συμβη τιποτα κακο .
Μονο,να φυγετε απο εκει, μετέπειτα , με της μπάντες . την ημερα μπωρειτε να πατε ,άφοβα ,Ξανα ,στο μερος .
Το βράδυ ,όμως Μην το κανετε και ,πατε . δεν ειναι σόφρον. οτι συμβαινη ,αματο παρατηρήσατε νύχτα ,συμβαινη ,σε τετοιες περιπτωσης.
Εγω προσωπικα για μερα , δεν εχω ακουση τετοιο πραγμα ,να συμβη . Αυτο εμενα, μου λεει , οτι και να με πληρωσουν να παω καπου.
Απο την στιγμη ,που υπαρχη ιστορια,για στοιχειωμα , δε παω βραδυ. μονο αμα με ταξουν κανενα εντουρακι , η κανα τζιπακι , για το χομπι θα πηγαινα . xaxaxaxaxaxaxaxaxax...... Kai παλι ,μονο για μετρηση .Οχι για σκαψιμο εχω δει , τον εξω απο δω ,παιδια να με κοιταει ,απο την γωνια , ψυλα στο ταβανι ,και δεν μπορουσα να φωναξω . μου εκοψε την λαλια. μαυρη μπερτα . κουκουλα ,και προσωπο δεν ειχε . ηταν 1 μαυρη τρυπα το προσωπο του ,κατω απο την κουκουλα . μολις ειχα ξυπνηση . και χουζουρευα κανα 10 λεπτο μεχρι που κοιταξα στην γωνια ,και παγωσα .ειχε το προσωπο του την μαυρη τρυπα δηλαδη σε μενα ,και με κοιτουσε /. με σηκωθηκε η τρυχα και μονο που το λεω . Ξαφνκα ετσι οπως ηρθε. Ετσι εξαφανιστηκε , και τοτε μονο μπορεσα να φωναξω τον φιλο μου που κοιμοταν απεναντι . ητανε και συνονοματος Γιωργο το λενε. το ειδες του λεω τι να δω ,μου λεει ρε,μ@@@κα ,πρωι πρωι ,με κατατρομαξες χεχεχεχεχ... φανταστητε τρομαρα που πηρα ,και πως φωναξα οταν επανηλθε η φωνή μου. μετα απο αυτο το σκηνικο αρχισα να το ψαχνω , πιο πολυ το θεμα . και ναι παιδια ,οπως υπαρχη το καλο ,ετσι υπαρχει και το κακο , και τα ταγκαλάκια , που μεσολαβουν στην μέση . ταγκαλάκια τα ελεγε ο . ΑΓ.ο Παίσιος .

Απάντηση