Προτάσεις για το καλύτερο μηχάνημα έρευνας εξ αποστάσεως

Προτείνετε μας ένα μηχάνημα που
νομίζετε ότι είναι το καλύτερο για εσάς.Εσείς προτείνετε και εμείς
μαζεύουμε τα στοιχεία και εμφανίζουμε τα 3 καλύτερα στην τελική ψηφοφορία.
mpoykos1032
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Δευ 26 Δεκ 2011, 11:30

Re: Προτάσεις για το καλύτερο μηχάνημα έρευνας εξ αποστάσεως

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mpoykos1032 » Κυρ 01 Απρ 2012, 23:21

Admin έγραψε:
mpoykos1032 έγραψε:αυτα που διαφημιζεις ποσο κανουν φιλε?εχεις βγαλει τιποτα η μονο για δοκιμες σε φρεσκα δικα σου μιλας?γιατι εκει ειναι το μεγαλο θεμα.
Εάν πιστεύεις ότι κάποιο από τα μέλη είναι έμπορος η κατασκευαστής και κάνει διαφήμιση τα μηχανήματα του σε αυτό το νήμα η γενικός σε όλο το φόρουμ παρακαλώ να μας πεις και εμάς ποιος είναι για να τον διαγράψουμε.
αυτο τωρα τι σημαινει?ρωταω γιατι αν εχει κατι που δουλευει ,κι αν δουλεψει σε δοκιμη που ολοι ξερουν οτι δεν πρεπει να ειναι σε δοκιμαστηριο στημενο και σε φρεσκα θα ηταν καλο.η λεξη διαφημιζεις μαλλον πειραξε.δεν ξερω,δεν με ενδιαφερει τι κανει ο καθενας,και δεν ηταν μπηχτη για τον ανθρωπο και το εργαλειο του.παντως δεν θα ξαναμπω στην σελιδα σας.ζητατε απο μελος να υποδειξει ενοχο?αν καταλαβα καλα?μηπως δειχνω να φοραω κουκουλα?θα ηταν προς τιμην σας να μην διαγραψετε την απαντηση μου και τον λογο αποχωρησης μου και οριστικης μου διαγραφης.ευχαριστω πολυ.



Άβαταρ μέλους
Admin
Πρόεδρος
Δημοσιεύσεις: 288
Εγγραφή: Πέμ 28 Ιαν 2010, 21:12
Χρόνια εμπειρίας: 3-5 χρονια
Τοποθεσία: ΧΙΟΝΑΤΑ

Re: Προτάσεις για το καλύτερο μηχάνημα έρευνας εξ αποστάσεως

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Admin » Κυρ 01 Απρ 2012, 23:36

Αν διαβάσεις καλά το μήνυμα σου θα διαπιστώσεις ότι αυτό το νόημα βγαίνει.
mpoykos1032 έγραψε:αυτα που διαφημιζεις ποσο κανουν φιλε?εχεις βγαλει τιποτα η μονο για δοκιμες σε φρεσκα δικα σου μιλας?γιατι εκει ειναι το μεγαλο θεμα.

Αν θέλεις μπορείς να μείνεις αν θέλεις μπορείς να φύγεις κανένας δεν μπορεί να σε πει τη να κανείς.Εξάλλου δεν έκανες κάτι για να σε διαγράψουμε και όσο για το μήνυμα σου δεν πρόκειται να το σβήσουμε.
mpoykos1032 έγραψε:αυτο τωρα τι σημαινει?ρωταω γιατι αν εχει κατι που δουλευει ,κι αν δουλεψει σε δοκιμη που ολοι ξερουν οτι δεν πρεπει να ειναι σε δοκιμαστηριο στημενο και σε φρεσκα θα ηταν καλο.η λεξη διαφημιζεις μαλλον πειραξε.δεν ξερω,δεν με ενδιαφερει τι κανει ο καθενας,και δεν ηταν μπηχτη για τον ανθρωπο και το εργαλειο του.παντως δεν θα ξαναμπω στην σελιδα σας.ζητατε απο μελος να υποδειξει ενοχο?αν καταλαβα καλα?μηπως δειχνω να φοραω κουκουλα?θα ηταν προς τιμην σας να μην διαγραψετε την απαντηση μου και τον λογο αποχωρησης μου και οριστικης μου διαγραφης.ευχαριστω πολυ.
>>>>>Χρυσοθήρες το επίσημο κανάλι (ΕΓΓΡΑΦΗ)<<<<<
Πως ανεβάζουμε φωτογραφίες
Πως ανεβάζουμε βίντεο από το Youtube

Σωκράτης:
«Ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα» (ένα ξέρω ότι δεν ξέρω τίποτα)

Ioannis
Περίεργος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Κυρ 19 Αύγ 2012, 22:37
Χρόνια εμπειρίας: 3-5 χρονια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 64

Re: Προτάσεις για το καλύτερο μηχάνημα έρευνας εξ αποστάσεως

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ioannis » Σάβ 01 Σεπ 2012, 18:34

Καλησπέρα σε όλους,
μήπως γνωρίζει κάποιος σχετικά με το Bionic alpha?
Το πήρα πρόσφατα δανεικό από ένα φίλο αλλά δυστυχώς χωρίς την κεραία του.
Ρώτησα στην αντιπροσωπεία στην Αθήνα και μου είπαν ότι κοστίζει εξακόσια ογδόντα ευρώ συν ΦΠΑ δηλαδή τελική τιμή οκτακόσια τριαντα πέντε ευρώ.
Μήπως κάποιος έχει υπόψη του αν γίνεται να βρω κάποια μεταχειρισμένη κεραία ή να πάρω δανεική από κάπου για να δοκιμάσω το μηχάνημα;
(Ίσως αν φτάσω στο επιθυμητό αποτέλεσμα να μη χρειάζεται να μιλάω για δανεική κεραία.)
Ευχαριστώ

goldfinder74
Περίεργος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ 28 Μαρ 2013, 20:52

Re: Προτάσεις για το καλύτερο μηχάνημα έρευνας εξ αποστάσεως

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από goldfinder74 » Πέμ 28 Μαρ 2013, 21:33

Η γνώμη μου είναι ότι το πιο αξιόπιστο μηχάνημα αυτή τη στιγμή είναι το EM16R (θα συμφωνήσω με το φίλο που το ανέφερε) και σαν δεύτερη επιλογή η αντεννα λεχερ, η οποία είναι εξαίρετη για μικρές αποστάσεις και ακριβής ανίχνευση τοπικά!

delta99
Περίεργος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ 21 Ιουν 2015, 21:10
Χρόνια εμπειρίας: 2-3 χρόνια
Τοποθεσία: ΡΑΦΗΝΑ

Re: Προτάσεις για το καλύτερο μηχάνημα έρευνας εξ αποστάσεως

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από delta99 » Δευ 22 Ιουν 2015, 20:15

απ οτι δειχνεις ~Πατρικκ Μυρραι~αφού εισαι εκτος διαδυκτιου εσυ κατεχεις το αθλημα που λες καλα


Admin :
Η πρώτη σου δημοσίευση ήταν ένα ειρωνικό σχόλιο προς την διαχείριση αλλά επειδή πιστεύουμε ότι όλοι έχετε κάτι να προσφέρετε είτε με τον έναν είτε με τον άλλο τρόπο απλά θα μπλοκαριστής για 3 μέρες και μετα θα μπορείς να πεις την ουσιώδη γνώμη σου.

Κλειδωμένο