-Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Εδώ μπορούμε να συζητήσουμε τα πάντα γύρω από τα μεταφυσικά φαινόμενα που έχουμε ή δεν έχουμε συναντήσει.
Άβαταρ μέλους
molo
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 21:06
Χρόνια εμπειρίας: 5-10 χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 41

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από molo » Παρ 29 Ιούλ 2016, 05:53

καλημερα . ποσο θα βαθμολογουσα ,τον ευατο μου ε.. ? χεχε ωραια ερωτηση δε με την εχουν ξανακανη .
θα ελεγα 1, ''3 '' λογο ταπεινοτητας .
φιλε οσω για τα επιστημονικα , που μου λες οτι γραφω για νοτια και πιο νοτια , αμα δε τα ξερης ακομα , Αυτα λεγονται συγκεκριμενα ,μαγνητικα πεδια , αμα δε τα γνωριζης . και δεν εχεις δουλεψη μαζι τους . μημου τι λες . δε με φτανης ,ουτε με zxr 900να τρεχης ,για να με φτασης . τελος παντον εγω φταιω που ειπα να , μην αρχισω και να το παω ,ομαλα .
με τι βεργα δουλευης παιδακι μου που μας το παιζης και ραβδοσκοπος .?? μονο αυτο πεσμου τιποτα αλο . να δουμε θα πεις .. η θα αρχισεις της γνωστες ,θεωριες σου. απο αυτο και μονο . θα καταλαβω τι ρολο βαρας . απο μαγνητικα Πεδια, καταλαβα εισαι ασχετος . αφου τα επιστημονικα ειναι βλακειες για σενα . για να δουμε ,τωρα και την βεργα/ες . Σου. για πες μου.../. μονη Γ 2λες Γ . τι ...? και οσο αναφορα αυτα για τα 1000ευρο που ειπες .ρωτα κανεναν ποσο το πηρε . και μετα μιλα . πολυ ασχοληθηκα με της παπα@@@ς . δοκιμαστηρια και δοκιμαστηρια , βγες σε κανα βουνο , παιδακι μου με τι βεργα και το φτυαρι στην τσαντα ,μαζι με τον ανιχνευτη . για κανα 2 χρονια . και μετα ελα πες μου .
αλα εσυ προτιμας τα δοκιμαστηρια . ευκολους στοχους δηλαδη . α...ρε να χαρώ εγω κατι ,ταπεινους ραβδοσκοπους ,σαν και του λογου σου . τυφλα ναχει ο καραθοδωρής .



Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Παρ 29 Ιούλ 2016, 08:49

molo έγραψε:καλημερα . ποσο θα βαθμολογουσα ,τον ευατο μου ε.. ? χεχε ωραια ερωτηση δε με την εχουν ξανακανη .
θα ελεγα 1, ''3 '' λογο ταπεινοτητας .
φιλε οσω για τα επιστημονικα , που μου λες οτι γραφω για νοτια και πιο νοτια , αμα δε τα ξερης ακομα , Αυτα λεγονται συγκεκριμενα ,μαγνητικα πεδια , αμα δε τα γνωριζης . και δεν εχεις δουλεψη μαζι τους . μημου τι λες . δε με φτανης ,ουτε με zxr 900να τρεχης ,για να με φτασης . τελος παντον εγω φταιω που ειπα να , μην αρχισω και να το παω ,ομαλα .
με τι βεργα δουλευης παιδακι μου που μας το παιζης και ραβδοσκοπος .?? μονο αυτο πεσμου τιποτα αλο . να δουμε θα πεις .. η θα αρχισεις της γνωστες ,θεωριες σου. απο αυτο και μονο . θα καταλαβω τι ρολο βαρας . απο μαγνητικα Πεδια, καταλαβα εισαι ασχετος . αφου τα επιστημονικα ειναι βλακειες για σενα . για να δουμε ,τωρα και την βεργα/ες . Σου. για πες μου.../. μονη Γ 2λες Γ . τι ...? και οσο αναφορα αυτα για τα 1000ευρο που ειπες .ρωτα κανεναν ποσο το πηρε . και μετα μιλα . πολυ ασχοληθηκα με της παπα@@@ς . δοκιμαστηρια και δοκιμαστηρια , βγες σε κανα βουνο , παιδακι μου με τι βεργα και το φτυαρι στην τσαντα ,μαζι με τον ανιχνευτη . για κανα 2 χρονια . και μετα ελα πες μου .
αλα εσυ προτιμας τα δοκιμαστηρια . ευκολους στοχους δηλαδη . α...ρε να χαρώ εγω κατι ,ταπεινους ραβδοσκοπους ,σαν και του λογου σου . τυφλα ναχει ο καραθοδωρής .
Τα επιστημονικά αυτά είναι δικής σου επινόησης δυστυχώς και ας σε κρίνουν όσοι ξέρουν εδώ μέσα για τα τινάγματά σου και τα πεδία σου που πηγαίνουν νότια τους στόχους... Σε Πανεπιστημιακό βιβλίο της Γεωφυσικής που είναι η επιστήμη που έχει την πιο άμεση σχέση με το χόμπι μας γράφει επί λέξει πως με τις μεθόδους που υπάρχουν αδυνατούν να προσμετρήσουν τι βγάζουν από τη γη τα θαμμένα αντικείμενα(μέταλλα).. Δεν θα πω άλλα μα μόνο αυτά για να μην κοροϊδεύεις και μπερδεύεις τον κόσμο με δικές σου θεωρίες και με βέργες ή μηχανήματα.

plavos
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Παρ 19 Ιουν 2015, 14:49
Χρόνια εμπειρίας: 5-10 χρόνια
Τοποθεσία: ΙΤΕΑ ΦΩΚΙΔΑΣ

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plavos » Παρ 29 Ιούλ 2016, 10:27

Συμφωνώ με το ΜΟΛΟ και πιστεύω ότι βαδίζει σωστα δεν το ξέρω το παιδι μπορεί κάπου να συναντηθούμε...

Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Παρ 29 Ιούλ 2016, 11:05

Τελικά οι γεωλόγοι-γεωφυσικοί δεν ξέρουν τι λένε όταν λένε πως με τις μεθόδους και τα όργανα-εφαρμογές που διαθέτουν δεν μπορούν να π ρ ο σ μ ε τ ρ ή σ ο υ ν τι βγάζουν τα ευρισκόμενα μέσα στη γη;;; Μας δουλεύετε;;;

moyia
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Δευ 21 Μάιος 2012, 00:09

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από moyia » Παρ 29 Ιούλ 2016, 20:36

Το θέμα πρέπει να γίνει ολλο αντιγραφή σε κάνα paste bin.....και να ανέβει στο reddit...μιλάμε για πολύ "karma" για όποιον ξέρει....

Απάντηση