-Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Εδώ μπορούμε να συζητήσουμε τα πάντα γύρω από τα μεταφυσικά φαινόμενα που έχουμε ή δεν έχουμε συναντήσει.
Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Πέμ 28 Ιούλ 2016, 11:07

molo έγραψε:δεν υπαρχη καμια, κλικα εδω μεσα ait .
Υπαρχη ,μονο το μεγαλο εγω σου, που παρεπιμπτόντος,λεγετε και εγωιμος , και ειναι κακο πολυ κακο πραγμα .
Κανης δεν θελη να σταματησης .
Να εισαι Ο αληθινος εαυτος σου , θελουμε .
Η athanasia ειναι ,μελος με , μεγαλο κυρος , και με πολα κιλα ,Αρχ@@α , μαλιστα . για να σου λεη οτι σε τεσταραν 2 φορες . εγινε και δε το ηξερες . και εαν κανη λαθος που δεν το πιστευω ουτε 99,9% αλα εστω, και αυτο το 1% αμα κανη λαθος θα ,το γραψη δημοσια κιολας. εδω περα .
Αυτο για της κλικες ηταν μεγαλη μαλ@@ια ,που ειπες .
εδω μεσα δεν υπαρχουν κλικες , γιαυτο και μπαινουμε κιολας . και στο κατω ,κατω απο ποτε ρε συ ait .Εινα ντροπη να απετυχες , 2 φορες? απτα λαθη μας μαθενουμε. και γινομαστε σωστοι ραβδοσκοι -και ανθρπωπη ,με προσωπικοτητα . η αντιδραση σου και μονο , απο αυτα που ,εγραψες δειχνη οτι δε το κατεβαζης το εγω ειμαι ,και αλος κανενας ,
δ εν χαμηλωνεις τον εγωισμο σου ωστε να φερεσε ,και να απαντας σαν ωριμος ανθρωπος
Αντι να ρωτησης με οιον στελιο την ΑΘΑΝΑΣΙΑ πετας το γνωστο ,παραμυθακι , της κλικας,. ωριμασε λιγο ρε,συ.
μη κανεις σαν 13αχρονο.


Φίλε και εσύ μηχανήματα πουλάς εδώ μέσα και μάλιστα τενεκέδια και πατάτες.. 1.000 ευρώ ζητάς για τενεκέδια και πατάτες.. Ο άλλος για να σου δώσει 1.000 με την ελπίδα πως ίσως βρει θησαυρούς με αυτές τις ανίκανες πατάτες θα στερήσει το σπίτι του για δυό μήνες τουλάχιστον.. Αυτές οι αλήθειες για τα μηχανήματα και τις ιδιοκατασκευές πονάνε και μου επιτίθεστε με βρισιές και ψευτιές και όχι ο εγωϊσμός μου.. Αν βγάζατε τουλάχιστον το ψωμί σας θα το σεβόμουνα... Αυτό που δίνετε 1.000 ή και πολλές χιλιάδες ευρώ αν το δίνατε ένα διακοσάρι ώστε να ήταν μικρή η ζημιά στα άτομα που πιστεύουν σε παραμύθια (γιατί ξέρω από ηλεκτρονικά και από κόστη τους) θα σας εννοούσα και θα σιωπούσα χωρίς να λέω τις αλήθειες και ας καταστρέψατε οικονομικά τον δικό μου άνθρωπο.. Τώρα όμως όχι.. Όσο για τον ATHANNASIA, είναι αποδεδειγμένα πλέον ένας ελεεινός και αισχρός ψεύτης... Δεν υπάρχει περίπτωση να βρέθηκε κάποιος Κώστας και κάποιος Στέλιος και να του είπαν τέτοιες ψευτιές από το μυαλό τους, γιατί απλούστατα ποτέ δεν με δοκίμασαν αυτά τα ονόματα.. Ούτε έχω κανένα ανεψιό μαζί μου και μπούρδες που λέει... Όσο για τις δοκιμές είναι γνωστό πλέον από καιρούς ότι δεν δοκιμάζομαι χωρίς κάμερα και να μην λένε ψευτιές.. Να βγει λοιπόν ο κάθε ελεεινός Στέλιος και ο κάθε Κώστας ή ο ΑΘΑΝΑΣΊΑ και να δείξουν τα βίντεο με τις αποτυχίες μου, αλλιώς να μην λένε αισχρές και άνανδρες κακίες μάλλον επειδή ξεμπρόστιασα έμπορους και κατασκευαστές που ψάχνουν να πασάρουν μηχανήματα που 100% δεν λειτουργούν σωστά.. Όσο για μένα οπωσδήποτε αν αποτύχω κάπου θα το πω.. Άλλωστε στα χαρτιά που δημοσίευσα υπάρχουν στις δέκα δοκιμές που κάνω ενώπιον του καθενός και μία ή δύο αποτυχίες, αλλά δεν λέει τίποτε αφού στο σύνολο είμαι σωστός ώστε να είμαι άνανδρος και να μην τα δεχτώ σαν κάποιους ελεεινούς εδώ μέσα.. Δεν πρόκειται να ξαναγράψω στη σελίδα αλλά το να επιμένετε να λέτε ελεεινά ψέματα εναντίον μου με ανάγκασε να το κάνω..



Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Πέμ 28 Ιούλ 2016, 11:41

Δεν πρόλαβα να το διορθώσω και να θέσω το ας κατέστρεψαν οικονομικά που ήθελα να πω.

Adoxastos
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Δευ 04 Φεβ 2013, 00:28
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΚΑΒΑΛΑ
Ηλικία: 52

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Adoxastos » Πέμ 28 Ιούλ 2016, 13:13

molo έγραψε:καλημερα συναδελφε . ειμαι και εγω επαγγελματιας ραβδοσκοπος πλεον ,και ας ξεκινησα πριν 5 χρονια απο το μηδεν . επανω σε αυτο που εγραψες στο πιο πανω ποστ .οτι τα χρυσα ειναι πολυ καλα μονωμενα . αμα καταλαβενομαστε και οι 2 σαν επαγγελματιες ραβδοσκοποι . ητε βεργας ητε αποστατικου το ηδιο ειναι. ,για τους επαγγελματιες . οταν λοιπον ειναι μονωμενα , και δεν κανουν γειωση με το χωμα δεν υπαρχη τυναγμα . της βεργας- η το φαινομενο της υπερφορτισμενης μπαταριας . που χαρη σε αυτη το σημα ενος στοχο ,δεσμευετε απο το γηινο μαγνητικο πεδιο ,στελνοντας τον στοχο ολο και πιο Νοτια Νοτια και Νοτια . ειναι το φαινομενο που δεν σε αφηνει να κεντραρης . αμα το υλικο που τα χουν βαλη μεσα ειναι π.χ πλαστικο . οι λυρες ειναι σα να μπηκαν πριν 1 λεπτο μεσα .και ας ειναι 20 χρονια θαμενα . διορθωσε με αν νομιζης οτι κανω λαθος . για μενα αυτο δεν ειναι σωστο δοκιμαστηριο .αυτο ειναι .νταξι για αποστατικα για να δειξουν και καλα οτι δουλευουν .για επαγγελματιες ραβδοσκοπους τα μονωμενα ειναι παιχνιδακι . εγω δουλευω μιας και ειμαστε συναδελφοι και οι 2 βεργα Γ χαλκινη ,ρουλεμανατη . με εκπομπη συχνοτητων . και για επγγελματικο -- για να βγη η δουλεια την βγαζω με την παλομενη βεργα μου .και της 2 κατηγοριες ιδιοκατασκευες εγω της εφτιαξα . πρεπη να ειναι χυμα ο χρυσος . στο χωμα η μεσα σε τενεκε ,η κιβωτιο ξυλινο .που ολα αυτα ,με την υγρασια του εδαφους ,φερνουν την γειωση . με το χωμα . τοτε 1 δοκιμαστηριο ειναι αξιοπρεπες .για την κορινθια εχω ακουση καλα λογια , θεσσ/νικη το ξερω απο δω ειμαι . αλα κορινθο δηστυχως δεν εχω παει ακομα , και εχω 1 σωρο δουλιες με χαρτια στα χερια . σοβαρες δουλιες που μπλεχτηκε μεχρι και η mosad στην μία ,πριν χρονια, πειρατικες , μετα στο βουνο . επανω στον δρομο η αλη . κλαιω που δε μπορω να παω αν παει κανενας σαλονικιος εκει να με παρη μαζι του χαμενος δεν θα βγη .εγω θα κανω κουμαντο . σπιτι κοιμομαστε στον θειο μου αν χρειαστη .το ηδιο και για δραμα οπιος παει . να βρουμε 1 παιδι ψυχουλα ,για νατου βγαλουμε τα αυγατης κλωσας με τα κοτοπουλακια .γεια σου Αποστωλη λεβεντη μου ,μεχουν κανη τα τσιπουρα σου τουμπανο . στην υγεια σου φιλε μου .
Πραγματικά Γιώργο ( Μolo ) έχω μία απορία . ΕΣΥ πιστεύεις πως είσαι επαγγελματίας ραβδοσκόπος ;

Adoxastos
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Δευ 04 Φεβ 2013, 00:28
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΚΑΒΑΛΑ
Ηλικία: 52

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Adoxastos » Πέμ 28 Ιούλ 2016, 19:59

Γιώργο ( molo ) καί κάτι ακόμη . Αν βαθμολογούσες τον εαυτός σου , πόσο θα έβαζες τον εαυτό σου με άριστα το 10 ως σαν επαγγελματίας ραβδοσκόπος ; Ο επαγγελματισμός κύριοι , δεν είναι κατινισμός .

Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Πέμ 28 Ιούλ 2016, 22:04

Τελικά θα τρελαθώ εδώ μέσα... Ρωτήθηκε ο molo τι βαθμό θα έβαζε στον εαυτό του;;; Χωρίς να θέλω να μειώσω κανέναν, αλλά από όσα γράφει πιο πάνω για το τίναγμα της βέργας και τα στέλνοντας τον στόχο όλο και πιο Νότια ως και λοιπά και λοιπά που έγραψε δεν φαίνεται η παντελής άγνοιά του τόσο επιστημονικά όσο και πραχτικά;;; Δεν θέλησα να τον θίξω ως τώρα ούτε και τους άλλους ώστε να σχολιάσω με τα όσα γράφουν την άσχημη "γνωσιακή" και πραχτική τους κατάσταση αδιάφορο πόσα χρόνια ασχολούνται με τη Ραβδοσκοπία, αλλά το να φτάνει να λέει για να δικαιολογήσει τις ψευτιές του ΑΘΑΝΑΣΙΑ πως με δοκίμασαν χωρίς να το πάρω είδηση ή άλλα και να υπάρχουν άτομα που δεν καταλαβαίνουν τα αλόγιστα λόγια του, δηλαδή ότι αυτά δεν στέκουν, πάει και τέλειωσε.. Τελικά μάλλον είμαι ο ΕΓΩΪΣΤΗΣ ενώ αυτοί το Α και το Ω της Ραβδοσκοπίας όπως και οι ίδιοι λένε.. Δυστυχώς έχει πολλούς τέτοιους ο χώρος μας μα πριν σταματήσω να γράφω και για το λόγο τούτο (πλην των δικών μου σελίδων μέχρι ένα χρόνο που μάλλον έπειτα θα τις καταργήσω) θα σας αναφέρω εδώ ένα παράδειγμα να καταλάβετε τι αθλιότητες συμβαίνουν στο χώρο μας και ΤΕΡΜΑ.

Απάντηση