-Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Εδώ μπορούμε να συζητήσουμε τα πάντα γύρω από τα μεταφυσικά φαινόμενα που έχουμε ή δεν έχουμε συναντήσει.
Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Δευ 25 Ιούλ 2016, 19:22

giotis-pll έγραψε:Δεν θα γίνει κάτι από εσένα προσωπικά.
Θα οργανωθεί κάτι για να πάρουν και μια γεύση όσοι θελήσουν να παρευρεθούν είτε με τις βέργες τους είτε με κάποιο μηχάνημα (ιδιοκατασκευή κατά την δική μου γνώμη)είτε απλά για να παρακολουθήσουν.
Λυπάμαι αλλά θα το έκανα να βεβαιωθείς μόνο εσύ και για κανένα άλλο λόγο όπως ήδη έγραψα.. Κάποτε που δεν ήξερα τι είναι αυτές οι ας πούμε "δοκιμές" θα δεχόμουνα να έρθω, τώρα όμως όχι. Εκτός αν ενδιαφερόμουνα σαν άπειρος (όπως τότε που δεν γνώριζα ότι μπορούσα να Ραβδοσκοπώ ή από μηχανήματα) να μου πασάρουν κανένα μηχάνημα ή καμιά ιδιοκατασκευή.. Αφού λοιπόν εσύ δεν ενδιαφέρεσαι όπως είπες να δεις τι κάνω, τέλειωσε πλέον και "σβήνω" όσα πρότεινα..



athanasia
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: Κυρ 16 Ιαν 2011, 16:40
Χρόνια εμπειρίας: 5-10 χρόνια
Ηλικία: 47

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από athanasia » Δευ 25 Ιούλ 2016, 19:52

ait έγραψε:
athanasia έγραψε:Παληκαρι μου οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια.
Μονο αυτο σου λεω και κατεβα απο το καλαμι γιατι αν ησουν ραβδοσκοπος γαματος τωρα δεν θα ασχολιοσουν με φορουμ κλπ θα εβγαζες δουλειες πολλες που υπαρχουν ακομα στην γη.
Μην το παιζεις ειδημων δεν εισαι.

Καλη συνεχεια.
Σε σαχλαμάρες δεν απαντώ.. Τη στιγμή που δεν αρνούμαι σε κανένα να με δοκιμάσει τα άλλα είναι μεγάλες κακίες και Κατινιές από ανθρώπους που δεν μπορούν... Και κάτι ακόμη δοκιμές δεν δέχομαι από ανίκανες Κατίνες που είπαν κακίες γιατί δεν έχουν τίποτε άλλο να πουν.. Δίνω το δικαίωμα στο Γιώτη να με δοκιμάσει εκτός κατοικημένης περιοχής με παρουσία κάμερας, αλλά αν τα καταφέρω θέλω τα έξοδα βενζίνας μου όπως το ίδιο θα έκανα ο ίδιος για εσάς αν μπορούσατε και το έχω ανακοινώσει στη σελίδα μου στο ΦΕΊΣΜΠΟΥΚ..
Ποιες σαχλαμαρες ρε παληκαρι μου θες να ανοιξω το στομα μου ?
Σε εχουν δοκιμασει παληκαρι μου και στην λαμια ο κωστας και στην Κατερινη ο Στελιος
που ηταν στο αμαξι με τον ανηψιο σου.
Φιλε μου αυτα στα παιδακια στα FB τις θεωριες σου οχι σε εμενα.
Αυτα τα ολιγα κατινα εισαι εσυ παληκαρι μου και μην το παιζεις θεουλης δεν εισαι.
Α και επειδη δεν ξερεις εσυ αν υπαρχουν ραβδοσκοποι που γαζωνουν να σου πω οτι υπαρχουν.
Δεν θα ασχοληθω αλλο μαζι σου καλη συνεχεια.

Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Δευ 25 Ιούλ 2016, 20:21

Athanasia έγραψε:Ποιες σαχλαμαρες ρε παληκαρι μου θες να ανοιξω το στομα μου ?
Σε εχουν δοκιμασει παληκαρι μου και στην λαμια ο κωστας και στην Κατερινη ο Στελιος
που ηταν στο αμαξι με τον ανηψιο σου.
Φιλε μου αυτα στα παιδακια στα FB τις θεωριες σου οχι σε εμενα.
Αυτα τα ολιγα κατινα εισαι εσυ παληκαρι μου και μην το παιζεις θεουλης δεν εισαι.
Α και επειδη δεν ξερεις εσυ αν υπαρχουν ραβδοσκοποι που γαζωνουν να σου πω οτι υπαρχουν.
Δεν θα ασχοληθω αλλο μαζι σου καλη συνεχεια.
Σε σαχλαμάρες και σε ελεεινούς ψεύτες δεν απαντώ.. Δεν με δοκίμασε ποτέ στη Λαμία κανένας Κώστας και ποτέ στην Κατερίνη κανένας Στέλιος... Αλλού είναι το πρόβλημα... Δεν με πάνε τα συμφέροντα και οι κλίκες για όσα λέω.. Γιατί όμως δεν μου το λέτε απλά να σταματήσω να γράφω στο φόρουμ τούτο και καλή τύχη σε όλους όπως και σε τυχόν θύματα στο χώρο μας.. ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΕΛΟΣ...

Άβαταρ μέλους
Admin
Πρόεδρος
Δημοσιεύσεις: 288
Εγγραφή: Πέμ 28 Ιαν 2010, 21:12
Χρόνια εμπειρίας: 3-5 χρονια
Τοποθεσία: ΧΙΟΝΑΤΑ

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Admin » Τρί 26 Ιούλ 2016, 12:14

Και φυσικά το θέμα θα ξεκλειδώσει για συζήτηση τώρα και θα πρέπει να πέσουν οι τόνοι.
>>>>>Χρυσοθήρες το επίσημο κανάλι (ΕΓΓΡΑΦΗ)<<<<<
Πως ανεβάζουμε φωτογραφίες
Πως ανεβάζουμε βίντεο από το Youtube

Σωκράτης:
«Ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα» (ένα ξέρω ότι δεν ξέρω τίποτα)

Άβαταρ μέλους
molo
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 21:06
Χρόνια εμπειρίας: 5-10 χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 41

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από molo » Πέμ 28 Ιούλ 2016, 07:20

δεν υπαρχη καμια, κλικα εδω μεσα ait .
Υπαρχη ,μονο το μεγαλο εγω σου, που παρεπιμπτόντος,λεγετε και εγωιμος , και ειναι κακο πολυ κακο πραγμα .
Κανης δεν θελη να σταματησης .
Να εισαι Ο αληθινος εαυτος σου , θελουμε .
Η athanasia ειναι ,μελος με , μεγαλο κυρος , και με πολα κιλα ,Αρχ@@α , μαλιστα . για να σου λεη οτι σε τεσταραν 2 φορες . εγινε και δε το ηξερες . και εαν κανη λαθος που δεν το πιστευω ουτε 99,9% αλα εστω, και αυτο το 1% αμα κανη λαθος θα ,το γραψη δημοσια κιολας. εδω περα .
Αυτο για της κλικες ηταν μεγαλη μαλ@@ια ,που ειπες .
εδω μεσα δεν υπαρχουν κλικες , γιαυτο και μπαινουμε κιολας . και στο κατω ,κατω απο ποτε ρε συ ait .Εινα ντροπη να απετυχες , 2 φορες? απτα λαθη μας μαθενουμε. και γινομαστε σωστοι ραβδοσκοι -και ανθρπωπη ,με προσωπικοτητα . η αντιδραση σου και μονο , απο αυτα που ,εγραψες δειχνη οτι δε το κατεβαζης το εγω ειμαι ,και αλος κανενας ,
δ εν χαμηλωνεις τον εγωισμο σου ωστε να φερεσε ,και να απαντας σαν ωριμος ανθρωπος
Αντι να ρωτησης με οιον στελιο την ΑΘΑΝΑΣΙΑ πετας το γνωστο ,παραμυθακι , της κλικας,. ωριμασε λιγο ρε,συ.
μη κανεις σαν 13αχρονο. .

Απάντηση