-Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Εδώ μπορούμε να συζητήσουμε τα πάντα γύρω από τα μεταφυσικά φαινόμενα που έχουμε ή δεν έχουμε συναντήσει.
Panos27
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τετ 13 Ιούλ 2016, 13:24
Χρόνια εμπειρίας: 3-5 χρονια
Τοποθεσία: ΞΑΝΘΗ
Ηλικία: 35

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Panos27 » Δευ 25 Ιούλ 2016, 15:45

STAVROS έγραψε:
ait έγραψε:
athanasia έγραψε:Παληκαρι μου οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια.
Μονο αυτο σου λεω και κατεβα απο το καλαμι γιατι αν ησουν ραβδοσκοπος γαματος τωρα δεν θα ασχολιοσουν με φορουμ κλπ θα εβγαζες δουλειες πολλες που υπαρχουν ακομα στην γη.
Μην το παιζεις ειδημων δεν εισαι.

Καλη συνεχεια.
Εγω θα το ηθελα πολυ σταυρο.αλλα δυστηχος μενω ξανθη καλη προταση ομως!:)
Σε σαχλαμάρες δεν απαντώ.. Τη στιγμή που δεν αρνούμαι σε κανένα να με δοκιμάσει τα άλλα είναι μεγάλες κακίες και Κατινιές από ανθρώπους που δεν μπορούν... Και κάτι ακόμη δοκιμές δεν δέχομαι από ανίκανες Κατίνες που είπαν κακίες γιατί δεν έχουν τίποτε άλλο να πουν.. Δίνω το δικαίωμα στο Γιώτη να με δοκιμάσει εκτός κατοικημένης περιοχής με παρουσία κάμερας, αλλά αν τα καταφέρω θέλω τα έξοδα βενζίνας μου όπως το ίδιο θα έκανα ο ίδιος για εσάς αν μπορούσατε και το έχω ανακοινώσει στη σελίδα μου στο ΦΕΊΣΜΠΟΥΚ..
Εγώ θα πρότεινα όποιος έχει κάποιο δοκιμαστήριο στην Θεσσαλονίκη και μπορεί να το διαθέσει, να βάλουμε τις βενζίνες για να λήξει το θέμα εδώ. Αν υπάρχει πρόβλημα να συνεισφέρουν διάφορα άτομα για τις βενζίνες, σας το λέω από τώρα ότι τις βάζω εγώ. Φυσικά παρουσία και του Γιώτη για να υπάρχει κάποιος ουδέτερος. Αναμένω επιβεβαίωση...



Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Δευ 25 Ιούλ 2016, 16:51

Από ότι βλέπω όλο τα ίδια και τα ίδια επαναλαμβάνονται.. Όλοι να με δοκιμάσουν θέλουν μπας και σκοντάψω και όχι να δοκιμαστούν οι ίδιοι.. Άσε που κάποιοι είπαν πως θα έρθουν να δοκιμαστούν για να κερδίσουν τις εντυπώσεις και δεν το έκαναν... Είμαι σαφής.. Όποιος έρθει να δοκιμαστεί τότε έχει δικαίωμα να με δοκιμάσει... Άνθρωποι που με μείωσαν για να αποδείξουν ένας θεός ξέρει τι, δεν επιθυμώ να με δοκιμάσουν, μα ούτε να τους δοκιμάσω αφού στην ουσία αρχικά δεν δέχτηκαν.. Δέχομαι να δοκιμαστώ μόνο από τον Γιώτη ενώπιον κάμερας οπότε και δεν υπάρχει καμιά περίπτωση να μην μαθευτούν τυχόν αποτυχίες μου, ούτε να δεχτώ άλλους μεταξύ των οποίων σίγουρα θα υπάρχουν άνθρωποι που με μείωσαν σημαντικά.. Αυτό μόνο δέχομαι και τίποτε άλλο και δεν νομίζω να θεωρείτε άπειρο τον εμπειρότατο Γιώτη.. Μόνο όπου δείξω θα έχω και το δικαίωμα να σκάψω μέσω τρίτου γιατί ο ίδιος αδυνατώ.. Το δοκιμαστήριο δεν θα ζητήσω με τίποτε να χαλαστεί παρά μόνο αν δεν υπάρχει πουθενά σε αυτό το μέταλλο που μου ζητήσατε να βρω.. Γιατί αν πω πως δεν υπάρχει, σίγουρα δεν θα υπάρχει και κοροϊδίες δεν θέλω.. Τα μέταλλα που θα δεχτώ να δοκιμαστώ είναι χρυσό και για πρώτη φορά στη ζωή μου θα επιχειρήσω να εντοπίσω ασήμι όπου δεν τα κατάφερα ως τώρα, πράγμα που δεν σας ενδιαφέρει ούτε δικαιολογεί καμιά αποτυχία μου. Χρυσό λοιπόν και ασήμι, γιατί χαλκό υπάρχει εδώ μέσα ανάρτηση φίλου από τούτο το φόρουμ που λέει ότι τον εντόπισα σε δοκιμαστήριό του που και του δοκιμαστηρίου τη θέση μόνος μου τη βρήκα από τέσσερα χιλιόμετρα μακριά... Τα δοκιμαστήρια να μην είναι σε κατοικημένες περιοχές... Περίπτωση να μην τα βρω για μένα δεν υπάρχει και απάντηση θέλω μόνο από τον Γιώτη και τούτο το κάνω γιατί και ο ίδιος αμφιβάλλει και για κανένα άλλο λόγο. Αν δεν έχει να καλύψει τη βενζίνα μου θα τη βάλω μόνος μου, αλλά αυτά θα γίνουν τέλος Οκτωβρίου που θα έχω λίγο ελεύθερο χρόνο..

Άβαταρ μέλους
giotis-pll
Πρόεδρος
Δημοσιεύσεις: 699
Εγγραφή: Παρ 29 Ιαν 2010, 17:32
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 47

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giotis-pll » Δευ 25 Ιούλ 2016, 17:18

Καλός ο Γιωτης αλλά το φόρουμ χρυσοθηρες.gr δεν δίνει πιστοποιητικά.

Μόνο παρουσία αρκετών μελών θα μπορέσει να γίνει κάτι τέτοιο για να υπάρχει αντικειμενικότητα.
Αλλά και πάλι θα χρειαστεί να υπάρχει οπτικοακουστικό υλικό το οποίο θα καλύπτει και τους πιο απαιτητικούς.
Είτε αποτυχία είτε επιτυχία το παν είναι η μάθηση.
Δεν θα δεχτώ ούτε αν ούτε θα.
KANE KATI NA ΠAME ΣE KAMIA ΔOYΛEIA ΓIATI ΔEN ΜΠΟΡΩ NA ΣE ΠEPIΓPAΨΩ THN KATAΣTAΣH!

~ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ~

Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Δευ 25 Ιούλ 2016, 17:35

giotis-pll έγραψε:Καλός ο Γιωτης αλλά το φόρουμ χρυσοθηρες.gr δεν δίνει πιστοποιητικά.

Μόνο παρουσία αρκετών μελών θα μπορέσει να γίνει κάτι τέτοιο για να υπάρχει αντικειμενικότητα.
Αλλά και πάλι θα χρειαστεί να υπάρχει οπτικοακουστικό υλικό το οποίο θα καλύπτει και τους πιο απαιτητικούς.
Είτε αποτυχία είτε επιτυχία το παν είναι η μάθηση.
Δεν θα δεχτώ ούτε αν ούτε θα.
Φίλε Γιώτη αφού δεν θέλεις μόνο εσύ να βεβαιωθείς τι κάνω όπως προσφέρθηκα, παρά θέλεις να στήσω φιέστα, πράγμα που όσες φορές στο παρελθόν επιχείρησα να κάνω δεν ήταν κανένας πρόθυμος να έρθει και έκανα τον καραγκιόζη και το ξέρεις, τότε απλά ξέχνα όσα είπα και δεν πρόκειται να σου δείξω τίποτε από όσα προσφέρθηκα..

Άβαταρ μέλους
giotis-pll
Πρόεδρος
Δημοσιεύσεις: 699
Εγγραφή: Παρ 29 Ιαν 2010, 17:32
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 47

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giotis-pll » Δευ 25 Ιούλ 2016, 18:32

Δεν θα γίνει κάτι από εσένα προσωπικά.
Θα οργανωθεί κάτι για να πάρουν και μια γεύση όσοι θελήσουν να παρευρεθούν είτε με τις βέργες τους είτε με κάποιο μηχάνημα (ιδιοκατασκευή κατά την δική μου γνώμη)είτε απλά για να παρακολουθήσουν.
KANE KATI NA ΠAME ΣE KAMIA ΔOYΛEIA ΓIATI ΔEN ΜΠΟΡΩ NA ΣE ΠEPIΓPAΨΩ THN KATAΣTAΣH!

~ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ~

Απάντηση