Όποιος το βρει κερδίζει!

Οτιδήποτε μα οτιδήποτε σας έρθει στο μυαλό!
Άβαταρ μέλους
giotis-pll
Πρόεδρος
Δημοσιεύσεις: 699
Εγγραφή: Παρ 29 Ιαν 2010, 17:32
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 47

Όποιος το βρει κερδίζει!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giotis-pll » Σάβ 25 Ιουν 2016, 23:04

Αναγνώρισε το παρακάτω σημάδι και κερδισε 1 λίτρο σαμπουάν μαλλιών με άρωμα καραμέλα!
omg.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.


KANE KATI NA ΠAME ΣE KAMIA ΔOYΛEIA ΓIATI ΔEN ΜΠΟΡΩ NA ΣE ΠEPIΓPAΨΩ THN KATAΣTAΣH!

~ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ~

Άβαταρ μέλους
molo
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 21:06
Χρόνια εμπειρίας: 5-10 χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 41

Re: Όποιος το βρει κερδίζει!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από molo » Κυρ 26 Ιουν 2016, 06:24

ειναι ο σταυρος φιλε μου , με το πλατι ανοιγμα απο κατω που ξεκοιναει απο κατω προς τονσταυρο πανω με σαν Δ που μοιαζει. υπηρχανε πολα τετοια στο κομητατο και στον πολεμο αλα οι ανεγκεφαλοι δεν αφησαν κανενα ορθιο ,και μαλιστα εκρυβαν τερστιον μα τερστιον διαστασεων αποκρυψης .και οχι μονο 1 .αλα παρα πολες
απο κατω ειναι πλατυ ισιο και οσο ανεβαινη προς τα πανω στενευη και πανω ειναι ο σταυρος με τον κυκλο γυρω του . σωστος ?

Άβαταρ μέλους
Bounisios
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Τετ 22 Οκτ 2014, 11:54
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΑΡΙΔΑΙΑ
Ηλικία: 64

Re: Όποιος το βρει κερδίζει!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bounisios » Κυρ 26 Ιουν 2016, 08:28

Κατι που να βγαζει μαλλια υπαρχει?

Θα μασ πεσουν ολα με αυτα που βλεπουμε

Άβαταρ μέλους
STAVROS
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 150
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2014, 18:02
Χρόνια εμπειρίας: 3-5 χρονια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 46

Re: Όποιος το βρει κερδίζει!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από STAVROS » Κυρ 26 Ιουν 2016, 12:12

Κανόνισε με αυτά που ανεβάζεις να πάνε και να σκάψουν την παραλία και να την ξαναφτιάξει ο Μπουτάρης!!!
Αν δεν σκάψεις, δεν θα μάθεις!!!

Άβαταρ μέλους
molo
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 21:06
Χρόνια εμπειρίας: 5-10 χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 41

Re: Όποιος το βρει κερδίζει!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από molo » Κυρ 26 Ιουν 2016, 13:04

Ο Συγχωρεμενος ο goldmaniac τ εψαχνε αυτα πατριωτη . και για να τα εψαχνε ηξερε τι εψαχνε και ,μαλιστα μας ειχε πει οπου βρουμε τετοιο ,να τον παρουμε τηλεφωνο , και να τον πηγαιναμε στο μερος μετεπειτα . ητανε ντομπρος ανθρωπος ,με το που εβγαινε η αποκρυψη οσοι ημασταν ολοι το ηδιο .και αυτο φιλε μου που εχει κανη ο τουρκος ο μπουταρης στην νεα παραλια ,να κοιταει στην θαλασσα-θερμαικο ειναι πιστο αντιγραφο τοσο ηταν το μεγεθος του το κανονικο λιγα εκατοστα πιο κοντο . αλα τα εσπασαν οι καθυστερημενοι ,οι ασχετοι νομιζοντας οτι θα βρουνε λυρες μεσα . δεν τους εκοβε να βαλουν ανιχνευτη πρωτα .ντουγάνια τελειος . υπαρχουν αυτοι οι σταυροι ακομοι και σημερα αλα σε απατητα μεροι , οταν φιλε μου εγω σαν Γιωργος λεω ,η γραφω κατι . αυτα που γραφω η λέω ισχυουν ,. πιστεψε με γιαυτο ..... πανε στον βαρδαρη καμια βολτα στα πρινου , για να τα βαλης και κανονικα βρε αδερφε τα μαλια . xexexexexexx γιατι απο μονα τους δεν βγαινουν . φιλικα ολα αυτα, απο Γιωργος θεσσ/νικη και καλο μεσημερι συναδελφοι

Υ. Γ σταυρο αυτο στην παραλια ειναι νεοτατο ρε πατριδα το ξερουν ολοι . ασε που δεν πιστευω να υπαρχουν τοσο καθυστερημενα και ανεγκεφαλα μελοι εδω μεσα για να πανε να το σπασουν 10 χρονια το πολυ σταυρός . ισα ισα το φορουμ αυτο ειναι ,αψογο χωρις την βλακεια την γκρινια και τα ηδια και τα ηδια θεματα που εχουν τα αλλα. και το αλο που εχει 1 δημοσιευση στης 2μερες . τελικα σταυρο πατριωτη κανενα παπακι θα με βοηθησεις να βρω? κιας ειναι και townmate που λεη ο λογος . εχε τον νου σου οκ????? και δεν θα το ξεχασω αυτο στο υποσχομαι στα παντελονια που φοραω.εχω 5 δουλιες ετοιμες μονο καψιμο μενη . αλα δεν εχω εμπιστα ατομα φιλε κοπηκαν ολοι στα τεστ που τους εκανα . και φιλανε 5 χρονια ,ετσι . οσα παιδια ειστε μαγκες , που λεη και το τραγουδι μαγκας θα πει σωστος κτλπ . να βρεθουμε για καφε ,,για να γνωριστουμε και να παμε να τα βγαλουμε .η 1 ειδικα κομητατζιδικη ξερω ακριβως με βηματα που ειναι .αλα κατασκηνωση εκει , μεχρι να τα παρουμε δεν φευγη κανενας απο εκει . γιατι την πατησα 1 φορα ,και πλεον ωριμασα . τελος παντον ,να μην φλυαρώ .καλο μεσημερι παιδια και ,καλησπερα στην ομορφη παρεα του φορουμ

Απάντηση