Ενημέρωση μελών

Σοβαρές συζητήσεις για σοβαρά και μη θέματα!
Άβαταρ μέλους
Admin
Πρόεδρος
Δημοσιεύσεις: 288
Εγγραφή: Πέμ 28 Ιαν 2010, 21:12
Χρόνια εμπειρίας: 3-5 χρονια
Τοποθεσία: ΧΙΟΝΑΤΑ

Ενημέρωση μελών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Admin » Σάβ 31 Μαρ 2012, 19:34

Σχετικά με τα προσωπικά μηνύματα και της υποκλοπές που γίνονται από διάφορους ιδιοκτήτες και διαχειριστές φόρουμ:

Εμείς σαν χρυσοθήρες.gr κάναμε την επιλογή μας και αποφασίσαμε να κλείσουμε τα προσωπικά μηνύματα για την δική σας ασφάλεια και για την προστασία των προσωπικών σας δεδομένων.

Οποίος θέλει να κάνει μια δοκιμή θα ανοίξουμε τα μηνύματα για 24 ώρες να στείλετε μεταξύ σας ότι εσείς νομίζετε και εμείς απλά να τα δημοσιεύσουμε εδώ σε αυτό το θέμα άμεσα.

Ο λόγος που γίνετε η ενημέρωση είναι ότι κάποια στιγμή θα πρέπει να σταματήσει η κλοπή τον προσωπικών δεδομένων από ανυποψίαστους χρήστες!!!!!


>>>>>Χρυσοθήρες το επίσημο κανάλι (ΕΓΓΡΑΦΗ)<<<<<
Πως ανεβάζουμε φωτογραφίες
Πως ανεβάζουμε βίντεο από το Youtube

Σωκράτης:
«Ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα» (ένα ξέρω ότι δεν ξέρω τίποτα)

goldmaniac
Περίεργος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Πέμ 18 Φεβ 2010, 18:45

Re: Ενημέρωση μελών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από goldmaniac » Κυρ 01 Απρ 2012, 06:09

γιωτη κουλαρισε με αυτα που γραφης
προσβαλεις ολα τα φορουμ που κυκλοφορουν στο ιντερνετ,
δεν ασχολουνται ολοι με την βαση δεδομενων των μελων,τα μηνυματα ειναι κατι προσωπικο,και αν δεν σεβεσαι τα ατομικα δικαιωματα τους και την ελευθερια σκεψης τους τοτε ο καθενας διαχειριστης θα ανοιγη το τμημα προσωπικων δεδομενων και σαν κατινα θα τα διαβαζη,μου θυμιζης τις εποχες που ο μπαιμπακης εβαζε χερι σε αυτην την βαση τοτε με τον λεωνιδα
αν σαν ανδρες δεν μπορουμε να σεβασθουμε τα δικαιωματα τους τοτε δεν χρειαζετε να κυκλοφορουμε εδω μεσα
δευτερον ολα τα φορουμ αυτον τον τομεα τον εχουν κωδικοποιημενο,και μονο αν εχεις γνωσεις προγραμματιστη τα ανοιγης και αυτη η αναρτηση που εχης κανη και εχεις στειλη κυκλικο εμαιλ αφορα μονο εσενα και ειναι σαν να λες σε ολους οτι,οριστε τα διαβαζω
δευτερον αν χαθηκαν στοιχεια και μηνυματα στο φορουμ το δικο σου,ειναι γιατι την σελιδα την εχεις γεμιση διαφιμησεις και δεν εχεις πλεον την ασφαλεια του χωρου που απαιτειται,και υποκλεπτονται τα στοιχεια τους
αλλη φορα να σκεφτεσε πρωτα πριν ανεβασης ξανα κατι τετοιο
ο χωρος που κινουμασθε ειναι λιγο ιδιορυθμος και τετοιες ανακοινωσεις μονο κακο κανουν και εκθετουν τους διαχειριστες παγκοσμια,και οχι μονο πανελλαδικα
φιλικα παρης

Άβαταρ μέλους
Admin
Πρόεδρος
Δημοσιεύσεις: 288
Εγγραφή: Πέμ 28 Ιαν 2010, 21:12
Χρόνια εμπειρίας: 3-5 χρονια
Τοποθεσία: ΧΙΟΝΑΤΑ

Re: Ενημέρωση μελών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Admin » Κυρ 01 Απρ 2012, 10:01

Καταρχήν δεν με λένε Γιώτη.
Κατά δεύτερον η μαγκιές και οι υποδείξεις μόνο στα καφενεία σας,εδώ θα είσαστε σεμνοί και θα γράφεται με κόσμιο τρόπο.
Όσο αφορά το αν βλέπεις η όχι τα μηνύματα εσύ στο δικό σου site είναι δικό σου θέμα,εμείς απλά επιλέξαμε να τα κλείσουμε.
Και να επισημάνω ότι δεν χρειάζονται γνώσεις προγραμματισμού για να δει κάποιος τα προσωπικά μηνύματα.


Όσο αφορά το σχόλιο σου παρακάτω για ασφάλεια του φόρουμ και για διαφημίσεις θα σου πω ότι
(Η ημιμάθεια, είναι χειρότερη από την αμάθεια, δεδομένου ότι ο αμαθής διατηρεί μια αμεσότητα πρόσληψης της πραγματικότητας, που ο ημιμαθής έχει χάσει.)
Όσο για το αν εκθέτη κάποιον ο νοών νοείτε.
goldmaniac έγραψε: δευτερον αν χαθηκαν στοιχεια και μηνυματα στο φορουμ το δικο σου,ειναι γιατι την σελιδα την εχεις γεμιση διαφιμησεις και δεν εχεις πλεον την ασφαλεια του χωρου που απαιτειται,και υποκλεπτονται τα στοιχεια τους
αλλη φορα να σκεφτεσε πρωτα πριν ανεβασης ξανα κατι τετοιο
ο χωρος που κινουμασθε ειναι λιγο ιδιορυθμος και τετοιες ανακοινωσεις μονο κακο κανουν και εκθετουν τους διαχειριστες παγκοσμια,και οχι μονο πανελλαδικα
φιλικα παρης
>>>>>Χρυσοθήρες το επίσημο κανάλι (ΕΓΓΡΑΦΗ)<<<<<
Πως ανεβάζουμε φωτογραφίες
Πως ανεβάζουμε βίντεο από το Youtube

Σωκράτης:
«Ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα» (ένα ξέρω ότι δεν ξέρω τίποτα)

Άβαταρ μέλους
giotis-pll
Πρόεδρος
Δημοσιεύσεις: 699
Εγγραφή: Παρ 29 Ιαν 2010, 17:32
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 47

Re: Ενημέρωση μελών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giotis-pll » Κυρ 01 Απρ 2012, 10:44

Η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται!!!!


Πάρη με ψάχνεις ?
Έχεις το τηλέφωνο αν θέλεις πάρε να μου πεις πιο είναι το πρόβλημα.
Με δικιά μου εντολή άνοιξε το θέμα όπως και με δικιά μου εντολή κλείδωσαν τα προσωπικά μηνύματα γιατί το θεωρώ πολύ υποκριτικό να λες τον άλλων στείλε προσωπικό μήνυμα ενώ θα έπρεπε να τον λες στείλε ένα κοινό μήνυμα!!!!!!

Όσο αφορά της διαφημίσεις θα απαντήσω εγώ και όχι ο Admin γιατί είναι κάτι το οποίο έχει να κάνει με τα λειτουργικά έξοδα και όχι με την διαχείριση.Οι διαφημίσεις μπήκαν για τον λόγο ότι η χρυσοθήρες είναι ένα αυτόνομο φόρουμ με ελευθερία λόγου και αυτοσυντηρούμενο.

Όλα τα αλλά είναι αλλά λόγια να αγαπιόμαστε και επειδή από την εμπειρία που έχω στο ίντερνετ ξέρω ότι το να γράφεις δεν είναι το ίδιο με το να μιλάς για αυτό πάρε ένα τηλέφωνο και ότι θέλησης εδώ είμαστε.

Και καλό θα είναι όταν αναφέρεις ονόματα να είναι παρών εγώ είμαι κάποιοι άλλοι όμως που κατηγορείς δεν είναι .

Το θέμα θα είναι υπό την επίβλεψη μου προσωπικά και δεν θα αφήσω κανέναν να το κάνει καφενείο εδώ μέσα
KANE KATI NA ΠAME ΣE KAMIA ΔOYΛEIA ΓIATI ΔEN ΜΠΟΡΩ NA ΣE ΠEPIΓPAΨΩ THN KATAΣTAΣH!

~ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ~

goldmaniac
Περίεργος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Πέμ 18 Φεβ 2010, 18:45

Re: Ενημέρωση μελών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από goldmaniac » Κυρ 01 Απρ 2012, 15:17

μαλιστα κυριε προεδρε που δεν γνωρζω ποιος εισαι,προσεχε τα μπατζακια σου μην σκονταψεις
δεν πουλησα σε κανεναν μαγκια αλλα οταν προτρεπεται δημοσια τα μελη και κατηγορειται ευθεως τους παντες και τα παντα και οχι οτι αφορα μονο το δικο σας φορουμ λογικο ειναι οτι θα σας κραξω για τα ονοματα εχουν γνωση οι φυλακες

δεστε το μηνυμα που αποστελετε στα μελη,αρα αφορα και εμενα αυτο,οποτε ειναι καλο να το ξεκαθαρισετε πριν ανοιξη η δικη μου σελιδα και εχουμε ιστοριουλες για αγριους

το ,μυνημα που με στειλατε εσεις ειναι αυτο και σιγουρα ειναι κυκλικο
Σχετικά με τα προσωπικά μηνύματα και της υποκλοπές που γίνονται από διάφορους ιδιοκτήτες και διαχειριστές φόρουμ:

Εμείς σαν χρυσοθήρες.gr κάναμε την επιλογή μας και αποφασίσαμε να κλείσουμε τα προσωπικά μηνύματα για την δική σας ασφάλεια και για την προστασία των προσωπικών σας δεδομένων.

και οσο για το καφενειο κρατα πισινες κυριε προεδρε γιατι απο καφενε θα την βρεις......μαγκα
και εφοσον γιωτη το ατομο που αναφερετε σε προεδρος εφοσον τον γνωριζω και εγω θα του δωσω τα κλειδια του σερβερ να δω αν μπορη να τα ανοιξη
μαλλον δεν γνωριζη και πολλα φαινετε,και δεν πιστευω να ειναι κανενας φιλιπ απο πισω γιατι τοτε θα εχουμε αλλα
φιλικα παντα και προς τον γιωτη μονον

Απάντηση