Re: Προσωπικά μηνύματα

Σοβαρές συζητήσεις για σοβαρά και μη θέματα!
AKRITAS
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Δευ 28 Δεκ 2015, 21:19
Χρόνια εμπειρίας: 1-2 χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Προσωπικά μηνύματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AKRITAS » Κυρ 30 Απρ 2017, 18:27

giotis-pll έγραψε:Δώστε τα E-mail σας.
Kαι αν δεν εχει e-mail ο φιλος Γιωτη που το κοβω να μην εχει μπορει να κανω και λαθος αλλα ετσι το κοβω τι κανουμε? μπορεις να μας πεις γιατι δεν ανοιγεις τα π.μ και την καλησπερα μου φιλε Γιωτη



Άβαταρ μέλους
giotis-pll
Πρόεδρος
Δημοσιεύσεις: 699
Εγγραφή: Παρ 29 Ιαν 2010, 17:32
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 47

Προσωπικά μηνύματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giotis-pll » Κυρ 30 Απρ 2017, 22:38

Το φόρουμ είναι δημόσιος χώρος έκφρασης.
Τα προσωπικά μηνύματα διαβάζονται από όλους και μόνο προσωπικά δεν είναι.
Νομίζεται ότι γράφετε ένα μήνυμα το οποίο είναι ορατό μόνο στο μέλος που το στέλνετε?


Μπορείτε να γράψετε το e-mail σας ανοιχτά σε κάποια ανάρτηση η και το τηλέφωνο σας ακόμα.


Το φόρουμ δεν θα μπει στην διαδικασία να απολογηθεί για κανέναν για τα όσα γράφονται στα π.μ.
KANE KATI NA ΠAME ΣE KAMIA ΔOYΛEIA ΓIATI ΔEN ΜΠΟΡΩ NA ΣE ΠEPIΓPAΨΩ THN KATAΣTAΣH!

~ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ~

AKRITAS
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Δευ 28 Δεκ 2015, 21:19
Χρόνια εμπειρίας: 1-2 χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Προσωπικά μηνύματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AKRITAS » Κυρ 30 Απρ 2017, 23:27

giotis-pll έγραψε:Το φόρουμ είναι δημόσιος χώρος έκφρασης.
Τα προσωπικά μηνύματα διαβάζονται από όλους και μόνο προσωπικά δεν είναι.
Νομίζεται ότι γράφετε ένα μήνυμα το οποίο είναι ορατό μόνο στο μέλος που το στέλνετε?


Μπορείτε να γράψετε το e-mail σας ανοιχτά σε κάποια ανάρτηση η και το τηλέφωνο σας ακόμα.


Το φόρουμ δεν θα μπει στην διαδικασία να απολογηθεί για κανέναν για τα όσα γράφονται στα π.μ.
Γιωτη σε ποιον θα απολογηθεις εαν δωσω το τηλεφωνο μου στο μελος Βουνισιος? και γιατι θα πρεπει να δωσω το τηλ μου σε δημοσια θεα ενω με το εχει ζητησει ενα συγκεκριμενο μελος οτι και να γραψει σε π.μ καποιος αφορα αυτον που το γραφει και αυτον που το λαμβανει φιλε Γιωτη και μονο αυτους και τις αποψεις τους απο εκει και περα εαν ειναι τοσο σοβαρο αυτο που γραφεται και κινδυνευει κανενα πολιτευμα εχει και αλλους τροπους να τον βρεις αυτον που το γραφει το συγκεκριμενο μηνυμα οι λογοι απο οτι καταλαβαινω ειναι αλλοι δεν πειραζει φιλε να ειστε καλα και οπως προβεις και στην διαγραφη μου απο εδω ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ

Άβαταρ μέλους
giotis-pll
Πρόεδρος
Δημοσιεύσεις: 699
Εγγραφή: Παρ 29 Ιαν 2010, 17:32
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 47

Re: Προσωπικά μηνύματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giotis-pll » Δευ 01 Μάιος 2017, 22:13

Δεν λες και σε εμάς τους λόγους τους άλλους που καταλαβαίνεις για να εμπλουτίσουμε τις γνώσεις μας.

Όλα τα μέλη έχουν e-mail διαφορετικά δεν θα μπορούσαν να κάνουν εγγραφή.

Διαγραφές δεν γίνονται στο φόρουμ για τον λόγο ότι θα σβηστούν και η δημοσιεύσεις που εχουν γίνει σε διάφορα θέματα.
AKRITAS έγραψε:
Γιωτη σε ποιον θα απολογηθεις εαν δωσω το τηλεφωνο μου στο μελος Βουνισιος? και γιατι θα πρεπει να δωσω το τηλ μου σε δημοσια θεα ενω με το εχει ζητησει ενα συγκεκριμενο μελος οτι και να γραψει σε π.μ καποιος αφορα αυτον που το γραφει και αυτον που το λαμβανει φιλε Γιωτη και μονο αυτους και τις αποψεις τους απο εκει και περα εαν ειναι τοσο σοβαρο αυτο που γραφεται και κινδυνευει κανενα πολιτευμα εχει και αλλους τροπους να τον βρεις αυτον που το γραφει το συγκεκριμενο μηνυμα οι λογοι απο οτι καταλαβαινω ειναι αλλοι δεν πειραζει φιλε να ειστε καλα και οπως προβεις και στην διαγραφη μου απο εδω ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ
KANE KATI NA ΠAME ΣE KAMIA ΔOYΛEIA ΓIATI ΔEN ΜΠΟΡΩ NA ΣE ΠEPIΓPAΨΩ THN KATAΣTAΣH!

~ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ~

AKRITAS
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Δευ 28 Δεκ 2015, 21:19
Χρόνια εμπειρίας: 1-2 χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Re: Προσωπικά μηνύματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AKRITAS » Τρί 02 Μάιος 2017, 01:13

Γιωτη κοιτα φιλε δεν εχω και ουτε ειχα ποτε κανενα λογο να ερθω σε αντιπαραθεση οχι μονον μαζι σου αλλα και με κανενα μελος τους λογους τους αλλους τους ξερεις εσυ οπως επισης εσυ ξερεις σε ποιους η ποιον θα "απολογηθεις" εαν τα μελη μπορουνε να στειλουνε μεταξυ τους π.μ εσβυσες το σχολιο που ρωτουσα τον βουνισιο εαν ειναι μελος σε αλλο φορουμ που δεν εχουνε "απαγορευτικο" τα π.μ και τελος δεν μας δινεις μια απαντηση γιατι δεν ανοιγεις τα π.μ μεχρι στιγμης δεν εχω ακουσει να εχει απολογηθει κανενας διαχειριστης για π.μ που εστειλε καποιο μελος φορουμ και κατι τελευταιο απο οτι εχω καταλαβει εχει ξαναγινει θεμα με τα π.μ και επειδη τα πολλα λογια ειναι φτωχια το τελειωνω εδω οτι νομιζεις κανε

Απάντηση