Re: Προσωπικά μηνύματα

Σοβαρές συζητήσεις για σοβαρά και μη θέματα!
Άβαταρ μέλους
giotis-pll
Πρόεδρος
Δημοσιεύσεις: 699
Εγγραφή: Παρ 29 Ιαν 2010, 17:32
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 47

Re: Re: Προσωπικά μηνύματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giotis-pll » Τρί 02 Μάιος 2017, 09:09

Το φόρουμ έχει κάποιους κανόνες και μέσα σε αυτούς είναι και τα π.μ.
Προσπάθησα να ενσωματώσω ένα chat room αλλά δεν δούλεψε.
Το γιατί μετέφερα το σχόλιο που ρωτούσες τον βουνίσιο εάν είναι μέλος σε άλλο φόρουμ νομίζω ότι δεν χρειάζεται να το εξηγήσω.


KANE KATI NA ΠAME ΣE KAMIA ΔOYΛEIA ΓIATI ΔEN ΜΠΟΡΩ NA ΣE ΠEPIΓPAΨΩ THN KATAΣTAΣH!

~ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ~

spyrakos7
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: Παρ 20 Φεβ 2015, 03:12
Χρόνια εμπειρίας: 3-5 χρονια
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ

Προσωπικά μηνύματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από spyrakos7 » Κυρ 01 Ιούλ 2018, 07:43

Τέτοιο απολυταρχικό καθεστώς σε Forum, πρώτη φορά συναντάω στην ζωή μου.. Και υπόψιν πως "σερφάρω" επί εποχής Dial-Up ακόμα.
Συγχαρητήρια στους Διαχειριστές που χαντακώνετε μόνοι σας το Forum σας!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος spyrakos7 την Κυρ 01 Ιούλ 2018, 07:53, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

spyrakos7
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: Παρ 20 Φεβ 2015, 03:12
Χρόνια εμπειρίας: 3-5 χρονια
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ

Προσωπικά μηνύματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από spyrakos7 » Κυρ 01 Ιούλ 2018, 07:45

Εγώ λέω να ξηλώσετε και όλα τα θέματα για να μην έχουμε και κάτι να ανταλλάσουμε απόψεις.. Έτσι και αλλιώς, αχρείαστο είναι.

Εξωτερικοί συνδέσμοι (ακόμα και σε άσχετα links, όχι αποκλειστικά από ανταγωνιστικά Forum ή πωλητές) δεν επιτρέπονται, το ένα δεν επιτρέπεται, το άλλο δεν επιτρέπεται, PM δεν υπάρχουν και πάει λέγοντας.

Αντί να διορθώσετε το site σε ορισμένα πράγματα, όσο πάει και χειροτερεύει μέχρι να μείνετε εσείς, ο κούκος και όλοι οι νέοι που έκαναν το λάθος να γραφτούν σε αυτό το Forum γιατί είναι "catchy" το domain. Έλα όμως που ένα domain από μόνο του δεν λέει τίποτα αν το Forum είναι για τ' ανάθεμα!

Απάντηση