πωλειτε terra gold lr 200.και πολα ακομα,που θα δειτε παρακατω ολα με εγγυηση

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Απαγορεύετε η δωρεάν διαφήμιση ή δημοσίευση αγγελιών από εμπόρους ή κατασκευαστές μηχανημάτων.

Απαγορεύονται τα εξωτερικά λινκ.

Για οποιαδήποτε πληροφορία επικοινωνήστε με τους διαχειριστές.
Οι φωτογραφίες ανεβαίνουν στους χρυσοθήρες μόνο ως συνημμένα αρχεία και όχι από εξωτερικά λινκ


Πως ανεβάζουμε φωτογραφίες
Άβαταρ μέλους
molo
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 21:06
Χρόνια εμπειρίας: 5-10 χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 41

πωλειτε terra gold lr 200.και πολα ακομα,που θα δειτε παρακατω ολα με εγγυηση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από molo » Κυρ 26 Ιουν 2016, 06:08

καλησπερα .
Πωλειτε, Terra gold lr 200 Mε 2 χρόνια εγγυηση . και το συγκεκριμενο terra lr 200 γινετε,με πολυ απλο τροπο ,και χρονο μετατροπης 20 δευτερολεπτα , και γενητρια εδαφους ,με της συχνοτητες που εχει επανω το terra gold lr 200
δηαδη ολες,απο την
f1
εως και την
f6.
πραγμα που δεν διατιθετε σε κανενα terra gold lr 200 της παραγωγης -εμποριου. η μετατροπη γινετε ,χωρις να αλαξουμε τιποτα στο terra gold lr. δεν κανουμε δηλαδη καμια παρεμβαση .
Το terra lr ειναι αγρατζουνιστο ολοκαινουργιο ,και δεν εχει ξεβδωθη ουτε 1 βιδουλα του .
Η αψογη κατασταση οφειλετε , διοτη το προσεχα σαν τα ματια μου . καθως οτι πληρωνης με υδρωτα το προσεχης 800%παραπανω. η μεθοδος που γινετε και γενητρια εδαφους ,με αψογα αποτελεσματα ,γινετε με την μεθοδο 2 μικρών πασάλων ,κοινός, με 2 πασαλακια.

επισης δινετε επαγγελματικη ρουλεμανατη βεργα εξολοκληρου απο χαλκο , καθως ειναι το καλυτερο υλικο . και εχει 3ης θαλαμους μαρτυρων-δειγματων . και 2 εναλαξιμες τηλεσκοπικες κεραιες .η πρωτη μεγαλη . και η δευτερη μικρουλα . για κεντραρισμα του στοχου . η συμπεριφορα της βεργας , οταν ειμαστε επανω απο τον στοχο ,
Ειναι Ακριβως ηδια με το terra gold lr 200 .δηλαδη .περιστρεφετε ασταματητα . [γινετε ελικοπτερακι το λεω εγω με απιστευτη ταχυτητα ,και μαλιστα 10 φορες πιο γρηγορα,απο τι ,περιστρεφετε το terra gold lr 200.
Επισης δινετε επαγγελματικο εκρεμες επιχρυσο με υψηλη περιεκτηκοτητα σε καρατια .
Και τελευταιο δινετε pin pointer που ξεσκιζει,σε βαθος ολα οσα κυκλοφορανε στο εμποριο , και δινετε και αυτο με εγγυηση 1,5 . η 2 χρόνων . το μπροστινο μερος του ,pin pointer ειναι αδιαβροχο .εχει εφαρμοσμενο led δυνατο για φακο ,με διακοπτη ON - OFF ,για να το αναβουμε εμεις ,οποτε θελουμε για να μην μας καιει μπαταρια . και μιας και το ειπα η μπαταρια του σε συνεχη λειτουργεια ,δηλαδη συνεχεια αναμενο κραταει 1.με 1,5 βδομαδα .

το μπροστινο μερος του pin pointer ειναι λιγα εκατοστα μεγαλυτερο απο το σηνυθισμενο για να μπωρη να μπαινη σε χαραμαδες ,οπου τα αλα pin pointer υστερουν, να μπαινη μεσα σε οχθες ποταμιων,κτλπ και πολλες αλες χρήσεις . και επισης να πω οτι η ,επαγγελματικη ραβδοσκοπικη βεργα ειναι 2 βεργες σε 1 κατασκευη -σκελέτο. και εχει υποδοχη και για συνδεση ,με γενητριες εδαφους κτλπ. αλα και με το ηδιο ,To Terra gold lr 200. επισης εαν επιθυμει ο κατασκευαστης
δινετε μαζι με οσα ,προέιπα και ενισχυτης ραβδοσκοπιας. η τιμη για το πληρες πακετο ειναι 1.000 ευρο μετρητα.
Και φυσικα οπιαδηποτε δοκιμη θελη να κανη. Ο τυχερος που θα τα παρη ολα αυτα .
Ειναι φυσικα δεκτη , και οσες φορες θελη .

επισης να πω οτι δεν ενεφερα οτι το πακετο ,περιλαμβανη.εξτρα τον προαναφερόμενον. και πιο πολυ το/α.βαζω για ανταλαγη ,η πωληση . ενα S.z -33- Limited edition .το οποιο ειναι κατι σαν αποφορτιστης εδαφους . {κατι } οχι αποφορτιστης και η δουλεια που κανη ειναι να σβηνει ολους τους ψευτικους στοχους φαντασματα-τα πετρωματα - τα ψευτικα ειδωλα που δημιουργουν οι θαμενοι στοχοι,και γενικα ολες της παρεμβολες .με απλα λογια ενεργοποιη-φορτίζη τους στοχους και τους κανη σαν ,να θαφτηκαν πριν 1 λεπτο μετα την χρηση του S.z 33 κανοντας ολα τα ηλεκτρονικα ραβδοσκοπικα ,της βεργες τα ldr τα παντα ολα ,να πιανουν τον στοχο , χωρις καμια δυσκολια. η δουλεια του μηχανηματος ειναι να μας παει ακριβως επανω απο το σημειο μηδεν . και αυτο κανη. καθως εχει βγη δουλεια με αυτο .αλα δηστυχως ο ανθρωπος αποδειχτηκε κολ@@@δο. καθως δεν μου εδωσε ουτε 1 λυρα για το γουρι . αυτο το εμαθα απο τον φιλο του που τα βγαλανε μαζι .απο περιοχη κατερινης ,περιχωρα . πριν περιπου 1 χρονο και 3,με 6 μηνες.
με αυτο το μηχανημα ξεχναμε τα τυναγματα -τα μαγνητικα πεδια ,καθε ειδους -τα πετρωματα- ακομα και της παρεμβολες απο ρανταρ ,και πυλωνες υψηλης τασης . ειναι το μονο μηχανημα που λιγο λιγο καθε 500 μετρα την φορα μας δεινη την πορεια του στοχου .μεχρι να φτασουμε απο επανω ,οπου εκει περα μετα . ολα τα εργαλεια βεργα terra gold LDR. και ενικα τα παντα στριφογυρνανε σαν τρελα . Μονο οταν εχουμε φταση επανω απο τον στοχο . αυτο συμβαινη . μεχρι να φτασουμε απο επανω απο το σημειο μηδεν , απλα μας ενεργοποιη τον στοχο , κανοντας τον ηλεκτρικα ουδετερο ,δηλαδη φρεσκοθαμενο,με απλα λογια.
Σαν να θαφτηκε πριν απο 1 λεπτο . το S.z 33 δεν περιλαμβανετε στο πακετο που προανεφερα , διοτη η τιμη του ξεκιναει απο 420 ευρο για το S.z 3 ,που μου εχει μεινη,στο ράφι. 500 euro για το S.z 4 ,που ειναι και αυτο στο ραφι,της ντουλαπας το '' S.z 5 & 6 '' πωλουντε η ανταλασονται για να μου αδειαση η ντουλαπα στα 420 ευρο .και αυτα
Το S. z 33 Πωλειτε 1.050 ευρο ,με1.500 ευρο.
Η' ανταλασετε/αγή. με μηχανακι σε πολυ καλη κατασταση,Ομως. παιδια
Να μην καιει λαδια, δηλαδη, κτλπ, γιατι το θελω, για το βουνο.να κανω το χομπι μου.τωρα καλοκαιρι. Το ειδος απο το μηχανακι, δεν με πειραζη. ας ειναι και παπακι τετραχρονο . Οχι ομως διχρονό παπακι γιατι ειναι μπελας αυτα . θα προτειμουσα honda astrea 100αρι -GLX 90 ,krypton ,και τετοια . αν και 1 μικρο εντουρακι θα ηταν το ειδανικοτερο ,αλα αμα δεν υπαρχη δεν πειραζη . καλα ειναι και τα παπακια . και ας το εχετε παρη και τζαμπα . δεν με αφορά.
επισης Να ,Πω επισης οτι ολα ειναι συζητησιμα. καθως και τράμπες(ανταλαγη δηλαδη) με vlf- δυνατα παλμικα , καθως και δισκo Sef 15x12 για tesoro de leon. H- τον ΝEL attack για το tesoro de leon μου. η τον Nel big . για το tesoro de leon . αλα και για το garrett ace 250 που το εχω και αυτο . αλα 1 μεγαλο για το tesoro deleon τον χειαζομαι επειγοντως ,καθως και 1 παπακι ,π.χ παρολες της υποχρεωσης που εχω. τον sef 15x12 Για το, tesoro De leon η τον Νελ attack. τον χρειαζομαι για το τεσορο . και 1 NEL BIG.η nel attack ,για το garrett ace 250 που εχω, επισης. Αλλά τον πρώτο ρολο τον εχει 1 παπακι ,η Μία μηχανη ,για το βουνο . και ενωείτε οτι για ολα αυτα που ζηταω ,εισούντε ,με κάθετι πτωση τον αρχικών τιμών που προανέφερα .και επειδη ειμι μανιακος με τα garrett 1ζωη ολοκληρη για το 400αρι το garrett ace σας δινω και το S.z -sokaz-33. στην τιμη που κανη το ace 400 full pack 550 euro δηλαδη . μαζι με 1 δισκο σεφ 15χ12.

τα μηχανηματα αυτα. Τα S.z- ( sokaz ). 5 στο σύνολο μου εχουν περισεψη,απο πριν 2 χρονια και, ειναι 5στο συνολο ολα κιολα 5 . και θελω να τα δοσω . λογο
υποχρεωσεων.και για να φυγουν απο το ραφι .ποιανουν πολυ χωρο στην ντουλαπα το αναφερω αυτο, για να μην θεωρηθω εμπορος . ( μά την παναγιτσα δεν ειμαι,εμπορός) και το λεω αυτο .Γιατι διαβασα πολυ προσεκτικα ,τους κανονες του forum.
Eπισης θελω να πω, οτι.. τον πρωτο ρολο τον εχει 1 μηχανη ,η παπακι . και μετα οι δισκοι Αν..υπαρχουν για ανταλαγη βεβαια . σας ευχαριστω παρα πολυ παιδια . για επικοινωνια μαζι μου καλεστε με στο 6996 595 604 . η στειλτε μου Π. αν δεν υπαρχη καρτα . σας ευχαριστω και παλι παρα πολυ . καλή σας ημερα παιδια. Υ.Γ = Ολα τ εργαλεια εχουν εγγυηση , και τα sokaz εφορου ζωης μαλιστα .το πιν ποηντερ 2 χρονια σαν καινουργιο . το ηδιο και το terra lr 200.&το επιχρυσο εκρεμες,& η 2 βεργες που ειναι σε 1 κατασκευη , και ειναι και πανεμορφες .επισης δινετε+ φλουδα χρυσου 24.κ σαν μαρτυρας ,και ειναι &μεγαλη. Y.Γ = Ξεχασά να γραψω Την τιμή.= το Terra gold lr 200 πωλειτε 1.000 ευρο



Άβαταρ μέλους
molo
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 21:06
Χρόνια εμπειρίας: 5-10 χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 41

Re: πωλειτε terra gold lr 200.και πολα ακομα,που θα δειτε παρακατω ολα με εγγυηση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από molo » Σάβ 09 Ιούλ 2016, 16:37

και χωρις λεφτα καθολου , σκετη ανταλαγη ,συμφωνος ειμαι οπιος θελη για δοκιμη το s.z το περνη .αρκη να εγγυηθη για αυτον κοινος φιλος , η κατι τετοιο .

Άβαταρ μέλους
molo
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 21:06
Χρόνια εμπειρίας: 5-10 χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 41

Re: πωλειτε terra gold lr 200.και πολα ακομα,που θα δειτε παρακατω ολα με εγγυηση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από molo » Σάβ 09 Ιούλ 2016, 21:32

και το terra gold lr 200000 απο τα πρωτα μαζι . κατα προτιμηση θα ηθελα ,κανενα παπακι .μηχανακι δηλαδη αλα και οτι αλο μου γυαλιση .

Απάντηση