Εκκρεμες και απορριες!

Πληροφορίες και συζητήσεις για πρακτικές μεθόδους και ιδιοκατασκευές αναζήτησης χρυσού
tonycub
Περίεργος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ 29 Απρ 2015, 21:32
Χρόνια εμπειρίας: 0-1 χρόνια
Τοποθεσία: ΜΗΛΟΣ

Εκκρεμες και απορριες!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tonycub » Τετ 29 Απρ 2015, 21:47

Την πολυ καλησπερα μου παιδια στην κοινοτητα σας!Ηρθα και εγω ως νεο μελος και εδω αλλα και στην ραβδοσκοπια γενικα.
Λοιπον ξεκινωντας την μικρη ιστορια μου,ψαχνω απεγνωσμενα ενα χομπι και τελειως τυχαια η ζωη με εφερε στα μονοπατια της χρυσοθηριας,αρχικα σκεφτομουν για ανιχνευτη παλμικο η οποιδηποτε αλλα ως νεος σε αυτο το τομεα θα ηθελα να ξεκινησω με ενα μικροτερο μπατζετ γιαυτο και σκεφτηκα αμεσως το εκκρεμες!
Θα ηθελα ως πιο εμπειροι σε αυτον τον τομεα απο μενα(σιγουρα) να μου προτεινετε καποιοα απο τα παρακατω που εχω σταμπαρει και ποιο να προτιμησω...οι ερευνες μου θα γινονται κυριως σε παραλιες αλλα επειδη επισης ζω στη Μηλο και εχει βρεθει παλαιοτερα χρυσος ξερω καποια σημεια κοντα σε ηφαιστεια που μπορω να πηγαινω για να ψαχνω.
Εδω σας παραθετω τα εκκρεμες που πανω κατω αναλογουν στα χρηματα που αρχικα μπορω να διαθεσω,επειτα αν εχω και καποιο κερδος θα μπορω να διαθεσω περισσοτερα.


Admin :
Απαγορεύονται οι σύνδεσμοι προς κάθε κατεύθυνση πόσο μάλλον προς εμπορικές σελίδες.
Θεωρούνται δωρεάν προβολή-διαφήμιση.
Μπορείτε να ανεβάσετε φωτογραφία από αυτό που σας ενδιαφέρει χωρίς σύνδεσμο και ονομασία εμπόρου.







Αυτα για αρχη,επειτα θα χρειαστω σιγουρα βοηθεια οσον αφορα τον εξοπλισμο και την τεχνικη.
Επισης θα ηθελα να μου πειτε αν γνωριζετε αν αξιζει να φτιαξω μια βεργε Γ με κοινα υλικα που μπορω να χρησιμοποιησω και τον τροπο για να την κατασκευασω.

Ευχαριστω πολυ προκαταβολικα για τις πιθανες απαντησεις!



Απάντηση