θεματα που αφορουν την ραβδοσκοπια.

Πληροφορίες και συζητήσεις για πρακτικές μεθόδους και ιδιοκατασκευές αναζήτησης χρυσού
Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: θεματα που αφορουν την ραβδοσκοπια.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Τρί 26 Μαρ 2013, 21:08

Πολύ καλά κάνεις και διαφωνείς αρκεί να μπορείς να τα αποδείξεις αυτά και πέρα από τον εαυτό σου.. Όσα λέω μπορώ να τα αποδείξω όλα σε όποιον το επιθυμεί για να μην αμφιβάλλει μα επώνυμα και με βιντεολήψη να μην κατηγορηθώ με ψέματα για λόγους σκοπιμότητας..Αν αποδείξεις και σε μένα όσα λες δεν έχω λόγο να μην τα δεχτώ.



Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: θεματα που αφορουν την ραβδοσκοπια.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Τετ 27 Μαρ 2013, 12:41

Και για να μην σας μπερδεύουν... στην γνήσια και σωστή ραβδοσκοπία ισχύουν μόνο τα εξής: "Α) Δεν παίζει κανένα απολύτως ρόλο με ποιο είδος μετάλλου ή κράματος βεργών και θηκών τους ραβδοσκοπείτε Β) Δεν παίζει κανένα ρόλο το μήκος τους, το πάχος τους ή ακόμα και το σχήμα τους, ως επίσης και η μόνωση ή η γείωση των αντικειμένων που αναζητείτε ή του εαυτού σας.." Κανένας δεν κατάφερε ποτέ να αποδείξει άτι ισχύει κάτι άλλο πέρα από τα πιο πάνω που αρκετές φορές έδειξα στην πράξη ότι ισχύουν και αληθεύουν...

larisaios
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Δευ 22 Απρ 2013, 20:57

Re: θεματα που αφορουν την ραβδοσκοπια.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από larisaios » Παρ 26 Απρ 2013, 15:25

Μπορείς να με βοηθήσεις αιτ σε κάτι σχετικά με την ραβδοσκοπία ?


Διαχείριση:
Ακολουθήστε τους κανόνες του φόρουμ μας τα κεφάλαια απαγορεύονται είναι σαν να φωνάζετε.
Το φόρουμ μας είναι ιδιαίτερο και μπαίνουν χιλιάδες άτομα κάθε μήνα για να διαβάσουν αυτά που εσείς γράφεται για αυτό θα παρακαλούσα λίγο προσοχή.

Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: θεματα που αφορουν την ραβδοσκοπια.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Παρ 26 Απρ 2013, 17:08

Για ότι θες να ρωτήσεις αν δεν θες εδώ μπορείς να μου γράψεις στο e_mail. ris855@gmail.com που ήταν της συζύγου μου μα επειδή είχε δύο το πήρα εγώ και θα σου απαντήσω μόλις μπορέσω.

Άβαταρ μέλους
Admin
Πρόεδρος
Δημοσιεύσεις: 288
Εγγραφή: Πέμ 28 Ιαν 2010, 21:12
Χρόνια εμπειρίας: 3-5 χρονια
Τοποθεσία: ΧΙΟΝΑΤΑ

Re: θεματα που αφορουν την ραβδοσκοπια.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Admin » Παρ 26 Απρ 2013, 21:51

Πιστεύω ότι η απορία που έχει κάποιο μέλος αφορά και χιλιάδες άλλους αναγνώστες οι οποίοι θα μπορούσαν κάλλιστα να διαβάσουν απευθείας την απάντηση εδώ σε αυτό το νήμα.
Δεν λέω ότι είναι κακό να στείλουν κάποιο e-mail αλλά με αυτόν τον τρόπο καταργείτε και η δημόσια συζήτηση μέσω του φόρουμ.
>>>>>Χρυσοθήρες το επίσημο κανάλι (ΕΓΓΡΑΦΗ)<<<<<
Πως ανεβάζουμε φωτογραφίες
Πως ανεβάζουμε βίντεο από το Youtube

Σωκράτης:
«Ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα» (ένα ξέρω ότι δεν ξέρω τίποτα)

Απάντηση